Pijany cudzoziemiec szaleje po posterunku policji, aresztowany w barze piwnym (wideo)

Pattaya-

Dziś rano o godzinie 1230 wysoce nietrzeźwy i agresywny obcokrajowiec, który twierdził jedynie, że jest Szwajcarem, wpadł w pijacki szał w centrum Pattaya w pobliżu komisariatu policji.

Podobno zaczął wieczór od kopnięcia w szklane drzwi i zranienia się na posterunku policji. Następnie przeszedł do Central Festival naprzeciwko stacji, mocno krwawiąc z nogi.

Mężczyzna, który odmówił podania nazwiska i nie miał żadnych danych identyfikacyjnych, kontynuował zakłócanie porządku w małym ogródku piwnym na dziedzińcu Central Festival z zespołem grającym na żywo sponsorowanym przez Singhę. Według świadków przewrócił wiele stołów, wtargnął na scenę i uszkodził kilka kabin, powodując rozproszenie dziesiątek turystów i pracowników. Przy okazji ponownie się zranił.

Niezidentyfikowany cudzoziemiec leżący na scenie w ogródku piwnym w Central Festival.

Przybyli ratownicy i policja opatrzyli stopę mężczyzny i przywieźli go z powrotem na komisariat policji, gdzie wydawało się, że się uspokaja, jednak mężczyzna uciekł do pobliskiego kompleksu barów piwnych, znajdującego się obok stacji, gdzie ponownie udał się w szale zakłócającym działalność biznesową i próbującym powodować problemy z turystami i personelem. Policja podążyła za nim i aresztowała go w kompleksie barów piwnych.

Stawiał opór przy aresztowaniu i próbował walczyć z funkcjonariuszami, co widać na nagraniu. W tym momencie policja miała dość i zakuła go w kajdanki i mocno unieruchomiła, podczas gdy on próbował ich kopać i stawiać opór podczas aresztowania.

Następnie wrócił na komisariat policji, gdzie, jak widać, zaczął wybijać szybę w poczekalni, kopiąc ją i powodując dalsze obrażenia siebie i uszkodzenie mienia. Z relacji świadków wynika również, że przed zniszczeniem poczekalni został na krótko umieszczony w celi, ale od razu próbował walczyć z innymi zatrzymanymi.

Został przewieziony do zabezpieczonego szpitala w celu monitorowania leczenia, podczas gdy urzędnicy czekają, aż wytrzeźwieje i przesłucha go.

W tej chwili nie wiadomo, jakie zarzuty zostaną postawione mężczyźnie, podczas gdy policja ustala, co było przyczyną incydentu i czy mężczyzna cierpi na choroby psychiczne lub był po prostu mocno nietrzeźwy.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/