Żołnierze US Cobra Gold trenują przetrwanie w dżungli od tajskich żołnierzy, piją krew węża, jedzą skorpiony, gekony, robaki

Tajlandia i Stany Zjednoczone były gospodarzami ceremonii otwarcia dorocznych ćwiczeń wojskowych Cobra Gold, największej tego typu działalności w regionie Azji i Pacyfiku, w której jako uczestnicy lub obserwatorzy wzięło udział 29 krajów.

Ćwiczenia, które kończą się 22 lutego, składają się z trzech głównych elementów: szkolenia wojskowego w terenie, pomocy humanitarnej i szkolenia w zakresie pomocy w przypadku katastrof. Jego cele obejmują

„zwiększanie bezpieczeństwa morskiego, zapobieganie i łagodzenie pojawiających się zagrożeń chorobowych oraz reagowanie na katastrofy naturalne na dużą skalę”, napisano w oświadczeniu USA.

US Marines i inne oddziały międzynarodowe ustawiły się we wtorek w kolejce, aby wziąć udział w corocznej tradycji picia krwi z odciętych kobr, która ma przynieść korzyści zdrowotne ludziom na tyle odważnym, by ją spożywać.

„Mamy ten potencjał bycia oddzielonym, szczególnie w dżungli, która jest tak gęsta, a zdolność do utrzymania się jest kluczowa, więc tak, jest to bardzo korzystne i konieczne” – powiedział Reuterowi amerykański marine zidentyfikowany jako sierżant Griffin.

Siedem krajów oprócz Tajlandii i Stanów Zjednoczonych jest aktywnymi uczestnikami: Singapur, Japonia, Chiny, Indie, Indonezja, Malezja i Korea Południowa. Uczestniczy w nim około 4,500 personelu amerykańskiego na lądzie i morzu.

Oto niesamowita galeria żołnierzy jedzących darmowy posiłek:

ŹRÓDŁOReuters, Associated Press, Independent
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/