Młody Indianin traci kontrolę nad swoim pojazdem i wsiada do taksówki czekającej na czerwonym świetle (wideo)

Pattaya-

Cudzoziemiec z Indii, pan Surinder Singh, którego wieku nie podano prasie, ale pojawił się jako dwudziestolatek, stracił kontrolę nad swoim pojazdem dziś rano około 6:00 na głównym skrzyżowaniu i wrzucił swój samochód do taksówki czekającej o godz. czerwone światło.

50-letni taksówkarz był wyjątkowo zdrowy. Oświadczył Pattaya News, że pan Singh przejechał z dużą prędkością na czerwonym świetle i stracił kontrolę nad swoim pojazdem, uderzając w słup świetlny na środku ulicy i wrzucając swój pojazd na taksówkę.


Pan Singh, który został lekko ranny i doznał urazów zębów, ale odmówił pomocy medycznej, wydawał się zdezorientowany i według policji prawdopodobnie pod wpływem alkoholu.

Pan Surinder Singh

Zatrzymali pana Singha na miejscu wypadku w celu przeprowadzenia badania krwi w celu ustalenia, czy w grę wchodził alkohol, ponieważ odmówił przyjęcia alkomatu na miejscu wypadku i nie chciał współpracować.

Urzędnicy przejrzą materiał z kamer CCTV z miejsca zdarzenia i przeprowadzą wywiad z panem Singhem, zanim przedstawią jakiekolwiek zarzuty. Co najmniej będzie odpowiedzialny za uszkodzenie mienia taksówki i latarni ulicznej, poinformowali prasę urzędnicy.

Taksówkarz został zwolniony na miejscu, ponieważ urzędnicy ustalili, że nie ma on żadnej winy w wypadku.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/