Szef policji w Pattayi obiecał rzucić książką w dwóch obcokrajowców przyłapanych na wideo jeżdżeniu lekkomyślnie w rejonie Jomtien w Pattaya.

Szef policji w Pattayi obiecał rzucić książką w dwóch obcokrajowców przyłapanych na wideo jeżdżeniu lekkomyślnie w rejonie Jomtien w Pattayi.

Klip wideo, który jest szeroko oglądany w mediach społecznościowych, pokazuje dwóch mężczyzn utkniętych na światłach, zanim ścigają się ze sobą, z jednym mężczyzną, który rozkłada nogi i jeździ na tylnym kole.

Żaden z mężczyzn nie miał na sobie kasku ani koszuli.

Za swoje wybryki mogą trafić do więzienia.

Szef stacji w Pattaya, płk Apichai Krobpetch, powiedział Daily News Online, że kazał swoim ludziom znaleźć turystów. Telewizja CCTV na skrzyżowaniu i wzdłuż Jomtien Sai 2 jest badana.

Zostaliby oskarżeni o lekkomyślne narażanie społeczeństwa, a także nie noszenie hełmów, powiedział.

Pierwszy zarzut niesie ze sobą możliwość kary więzienia.

Istnieją precedensy; na początku tego tygodnia ogłoszono, że trzech tajlandzkich „dużych motocyklistów” zostało skazanych za jazdę na jednym kole na autostradzie. Warunki więzienia zostały zawieszone przez sąd.

W innym raporcie Daily News podało, że nie tylko Tajowie powodowali irytację na drogach – byli w tym również obcokrajowcy.

Materiał filmowy został przesłany do „Page Clip Dang Facebook”.

Źródło: Wiadomości codzienne

 

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/