16-letni licealista pomaga ratować życie 68-letniego mężczyzny rannego w wypadku motocyklowym (wideo)

Pattaya-

5 lutego 30 r. o godzinie 20:2019 68-letni Tajlandia, pan Amnuay Rittidet, został potrącony przez samochód, jadąc motocyklem po Threppasit Road. Pan Rittidet doznał poważnych obrażeń głowy oraz licznych otarć.

Uczeń miejscowego liceum, 16-letni pan Chiraphon Madeua, uczeń szkoły Phothisamphan Pittayakan, widział wypadek, gdy wracał ze szkoły do ​​domu, i zatrzymał się, aby udzielić pomocy.

Powiedział, że samochód prowadzony przez niezidentyfikowanego cudzoziemca potrącił starszego mężczyznę, zrzucając go z motocykla. Nie było jasne, z czyjej winy doszło do wypadku, cudzoziemiec współpracował jednak z policją.

Pan Madeua, który niedawno przechodził w szkole badania w zakresie pomocy medycznej, postanowił natychmiast się zatrzymać i pomóc.

Korzystając ze swojego wykształcenia medycznego, udało mu się udzielić pomocy rannemu mężczyźnie do czasu przybycia profesjonalnych ratowników z lokalnej fundacji ratunkowej, którzy zabrali pana Rittideta do miejscowego szpitala.

Policja na miejscu zdarzenia sprawdzi monitoring z monitoringu, aby ustalić przyczynę wypadku i odnaleźć kierowcę samochodu.

 

Obraz po treści postu
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/