16-letni licealista pomaga ratować życie 68-letniego mężczyzny rannego w wypadku motocyklowym (wideo)

Pattaya-

O 5:30 20 lutego 2019 r. 68-letni Taj, pan Amnuay Rettidet, został potrącony przez samochód podczas jazdy motocyklem po Threppasit Road. Pan Rittidet doznał poważnych urazów głowy oraz licznych otarć.

Uczeń miejscowej szkoły średniej, 16-letni pan Chiraphon Madeua, uczeń szkoły Phothisamphan Pittayakan, zobaczył wypadek, gdy wracał do domu ze szkoły i zatrzymał się, by udzielić pomocy.

Powiedział, że samochód prowadzony przez niezidentyfikowanego cudzoziemca uderzył w starszego mężczyznę, zrzucając go z motocykla. Nie było jasne, z czyjej winy doszło do wypadku, jednak cudzoziemiec współpracował z policją.

Pan Madeua, który niedawno przeszedł egzaminy w szkole na pomoc medyczną, postanowił natychmiast się zatrzymać i pomóc.

Korzystając z przeszkolenia medycznego, zdołał wyleczyć rannego mężczyznę do czasu, gdy przybyli profesjonalni ratownicy z lokalnej fundacji ratowniczej, aby zawieźć pana Rittideta do lokalnego szpitala.

Policja będzie sprawdzać CCTV na miejscu zdarzenia, aby ustalić przyczynę wypadku i wyśledzić kierowcę samochodu.

 

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/