Japońska sieć sklepów dyskontowych Don Quijote rozpoczyna falę ekspansji w Azji, startuje w Bangkoku

BANGKOK — japońska sieć sklepów dyskontowych Don Quijote rozpoczyna w piątek falę ekspansji azjatyckiej wraz z uruchomieniem kompleksu handlowego w Bangkoku, którego celem jest zwiększenie liczby zagranicznych sklepów z 200 do 41.

Plany zakładają otwarcie sklepów również w Hongkongu, Tajwanie, na Filipinach iw Malezji, powiedział w środę Koji Ohara, prezes i dyrektor generalny operatora sieci Pan Pacific International Holdings.

Centrum handlowe Donki Mall Thonglor, zlokalizowane w ekskluzywnej dzielnicy mieszkalnej Bangkoku, początkowo pomieści 34 najemców, których głównym celem jest marka dyskontowa Don Don Donki należąca do Pan Pacific. Ohara przewiduje 2 miliardy jenów (18 milionów dolarów) rocznej sprzedaży pierwszego w Tajlandii Don Don Donki.

„Tajlandia jest najbardziej rynkowym krajem w Azji Południowo-Wschodniej”, powiedział w środę Takao Yasuda, prezes założyciel i najwyższy doradca Pan Pacific. „Będziemy nadal badać otwieranie wielu sklepów tutaj”.

Centrum handlowe o powierzchni około 28,000 XNUMX metrów kwadratowych będzie obsługiwane przez spółkę joint venture Pan Pacific, tajlandzkiego producenta farb grupy TOA i lokalnej spółki zależnej japońskiego dewelopera parkingów.

Tajlandia reprezentuje trzecią ekspansję zagraniczną Pan Pacific, po USA i Singapurze. W 1 roku Japonia gościła ponad milion tajskich turystów, a wiele z nich kupiło pamiątki, takie jak słodycze i kosmetyki do makijażu, w sklepach Don Quijote, które są otwarte do późna.

ŹRÓDŁONikkei Asian Review
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/