Honda LPGA Tajlandia Dzień pierwszy Uwagi i wyniki

Honda LPGA Tajlandia, Pattaya-

ENNY SHIN I DANIELLE KANG SĄ W TAJLANDII

Dla 26-latków Jenny Shin i Danielle Kang mroźne temperatury w Las Vegas w stanie Nevada były zbyt niskie jak na ich gust i nie mogli wystarczająco szybko uciec przed upałem i wilgocią Tajlandii.

„W Vegas [kiedy wyjechałem] padał śnieg i nadal pada” – powiedział Shin, który nie mógł się doczekać przyjazdu do Chon Buri. „Najwyżej dochodziło do może 32 stopni, pomyślałem: „Nie mogę się doczekać, aby dostać się do Tajlandii, nie mogę się doczekać, żeby się pocić”. Nie pocę się od dłuższego czasu, chyba że chodzę na siłownię, więc jest to dla mnie całkiem miłe.”

„Uwielbiam grać w gorączce, ale teraz jest całkiem gorąco”, powiedział Kang, który w czwartek oddał bezbłędną 65. rundę. „Myślę, że głównie gram dobrze, ponieważ staram się bardziej skupić na innych rzeczach, takich jak picie wody, chodzenie do łazienki, ochłodzenie się, jedzenie. Wszystko to jest po prostu bardzo ważne, aby dobrze grać w gorączce.

SIOSTRY JUTANUGARN GRAJĄCE PRZED DOMOWYM TŁUMEM
Siostry Jutanugarn wyraziły podekscytowanie podczas pierwszej rundy w Siam CC w czwartek, ale zajęło światu nr 1 kilka dołków, aby wejść w rytm po tym, jak zdenerwowała się grając przed tajlandzkimi fanami. Jej karta wyników zawierała orła, sześć birdie, dwa bogey i double bogey, trafiając dziewięć z 14 fairwayów i 13 z 18 greenów.

„Dzisiaj było tak fajnie”, powiedziała Ariya z nutą sarkazmu. „Uderzam go wszędzie. Uderzyłem 3-drewno jak 280, a kolejny dołek uderzyłem 80 jardów, tak fajnie.

„Nie byłam zdenerwowana, ale to ekscytujące, na tee, na pierwszym dołku”, powiedziała starsza siostra Moriya, która wylosowała 3 do 69. „Przyszło wielu fanów. Nie sądziłem, że będzie tak dużo, bo to pierwsza runda. To oczywiście dla nas pracowity tydzień, ale staramy się nim cieszyć. Każda chwila tutaj jest zawsze wspaniała. Wsparcie fanów, świetne pole golfowe, gra w ojczyźnie. Nic, o co możesz prosić.

JENNIFER PIOSENKA WYZNACZA TRENDY DLA INNYCH GOLFISTÓW
Jennifer Song przyjechała do Tajlandii w zeszłym tygodniu, aby mieć kilka dni na treningi i zaaklimatyzować się do pogody, ponieważ nie mogła znieść zimnego frontu, który nawiedził Orlando poza sezonem. Song nie pozwoliła, by zimna pogoda powstrzymała ją od treningu, więc postanowiła założyć ośrodek treningowy na własnym podwórku.

„To znaczy, z pewnością Orlando słynie z ładnej pogody, ale nie wiem, z jakiegoś powodu tej zimy pojawiło się kilka zimnych frontów. Nie miałem ochoty ćwiczyć, więc zdecydowałem się kupić trochę siatki na tył mojego domu i ćwiczę w domu. To było bardzo wygodne”.

Po utworze Eun-Hee Ji i Sung Hyun Park poszli w ich ślady i kupili również maty treningowe do swoich podwórek.

„To ja byłem oryginalny” — powiedział z dumą Song. „Jestem OG, który kupiłem w połowie grudnia i wszyscy postanowili mnie śledzić”.

ASY SUWANNAPURA W HOLANDII
Thidapa Suwannapura wykonała pierwszy dołek w swojej karierze na 4. miejscu z 7-iron ze 165 jardów podczas pierwszej rundy wyścigu Honda LPGA Thailand. Jej as był jeszcze bardziej wyjątkowy w otoczeniu rodziny i przyjaciół, którzy podążali za rodzimym graczem z Tajlandii.

„Ludzie, którzy dzisiaj chodzą ze mną, mówili: 'Idź, jedź, tocz się, idź dalej!' Właśnie na to patrzyłem i piłka zniknęła. Mówię: „Ach, dobrze”, to pierwszy raz, kiedy zrobiłem hole-in-one w turnieju, nawet profesjonalnym turnieju. To było super."

ŹRÓDŁOhttp://www.lpga.com/news/2019-honda-lpga-thailand-round-one-notes
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/