Urzędnicy miasta Pattaya przypominają: dzięki nowym przepisom dotyczącym palenia palenie w autobusach bahtowych jest niezgodne z prawem i grozi grzywną w wysokości do 5000 bahtów.

PATTAYA: – Urzędnicy Pattaya ostrzegli użytkowników transportu publicznego, że palenie w pojazdach lub na terminalach lub w ich pobliżu jest zabronione przez nowe przepisy dotyczące palenia.

Wilaiwan Phulunglua, szef Sekcji Zapobiegania i Rehabilitacji Narkotyków oraz pielęgniarka Naanya Jantaraakard powiedzieli mieszkańcom społeczności Soi Khopai 11 lutego, że zaktualizowane prawo dotyczy autobusów typu baht, taksówek, minivanów, pociągów, łodzi, a nawet taksówek motocyklowych.

Ponadto obowiązuje zakaz palenia w promieniu pięciu metrów od przystanków autobusowych, postojów taksówek, terminali autobusowych i kolejowych oraz portów.

Promulgated in November, the amendments to the 2017 Tobacco Control Act and a 2018 Public Health Ministry directive extends no-smoking zones in and around government agencies and state enterprises to five meters.

Those caught lighting up in prohibited spaces face fines of up to 5,000 baht. Warnings will be given first.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/