Maluch z przytomną pijaną matką przed Jomtien Family Mart wywołuje obawy w mediach społecznościowych

Jomtien-

Zdjęcie dziecka z pijaną matką wywołało szerokie komentarze w mediach społecznościowych.

Dziecko zostało sfotografowane z matką w Jomtien przed minimarketem. Matka zemdlała pijana przed sklepem i była tam od jakiegoś czasu.

Miejscowi funkcjonariusze zabrali kobietę i jej dziecko do środka, a gdy wytrzeźwiała, zabrali ją do domu.

Jednak post na ich stronie na Facebooku wysłał burzę negatywnych komentarzy pod adresem matki.

Niektórzy proponowali adopcję dziecka, podczas gdy inni zastanawiali się, dlaczego ludzie, którzy nie potrafią odpowiednio opiekować się dziećmi, mają je w pierwszej kolejności.

Urzędnicy twierdzą, że nadal badają sytuację rodzinną matki i dziecka.

ŹRÓDŁOThairath/Taivisa
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał również w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Jego doświadczenie obejmuje sprzedaż detaliczną, HR i zarządzanie operacjami, a od wielu lat pisze o nowościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail Pattayanewseditor@gmail.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/