Rzekomo pijany cudzoziemiec wpada na rząd motocykli, poważnie raniąc kilku turystów i przypadkowych osób na Beach Road (wideo)

Wiele osób wraca do zdrowia w szpitalu po tym, jak samochód uderzył w rząd motocykli zaparkowanych wzdłuż Pattaya Beach Road. Incydent miał miejsce około godziny 11 rano, 26 lutego 2019 roku.

Nagranie wideo pokazuje poważnie uszkodzoną czarną Toyotę Fortuner, która uderzyła w zaparkowane motocykle.

Pojazd prowadził obcokrajowiec, zgłoszony jako Anglik po czterdziestce, który według policji i świadków wydawał się być nietrzeźwy. Świadkowie stwierdzili, że jechał z niebezpiecznie dużą prędkością, gdy kierowca, który nie został wymieniony, stracił kontrolę i uderzył w grupę turystów i Tajów w rzędzie motocykli.

Wypadek miał miejsce przed Soi 13/3 w pobliżu Baywalk, podczas gdy turyści robili zakupy i spacerowali po chodniku.

Poszkodowani, których w tym czasie nie wymieniono w prasie, to 61-letnia cudzoziemka, 45-letni Taj i obcokrajowiec około 65 lat. Kilku innych przechodniów zostało lekko rannych. Łącznie XNUMX motocykli i kilka pojazdów zostało uszkodzonych, gdy kierowca stracił kontrolę.

 

Policja w Pattaya zabrała kierowcę do aresztu, a on został przewieziony na posterunek policji, aby zmierzyć się z badaniem alkoholu we krwi i stawić czoła wielu zarzutom. Ranni przebywają w lokalnych szpitalach, dochodząc do siebie po urazach. Kierowca nie odniósł obrażeń.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/