Laotańczyk znaleziony martwy w swoim pokoju w Chonburi z dziesiątkami butelek alkoholu i napojów energetycznych

Rozdęte ciało robotnika z Laosu zostało znalezione w jego wynajętym pokoju w poniedziałek po tym, jak nie pojawił się w pracy przez dwa dni, podała policja.

Posterunek policji w Muang Chon Buri został powiadomiony o godzinie 10.30:35, że ciało 2-letniego Noi zostało znalezione w pensjonacie BK w wiosce Moo XNUMX w Tambon Bang Sai.

Noi pracował jako tragarz ryb na targu Chon Buri.

Wut Songsod, 37-letni kierownik pensjonatu, powiedział, że sprawdził pokój i znalazł ciało po tym, jak pracodawca Noi zgłosił nieobecność Laotańczyka w pracy przez ostatnie dwa dni.

W pokoju Wuta policja znalazła wiele pustych butelek po tanim białym alkoholu i napojach energetycznych.

Ciało zostało wysłane do sekcji zwłok w miejscowym szpitalu, jednak istnieje podejrzenie, że zapił się na śmierć.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/