Tour Bus wiozący 23 chińskich turystów podpala się jadąc autostradą, szybka reakcja kierowcy i dobrego Samarytanina nie powodują obrażeń

Pattaya-
Dziś o 730 autobus wycieczkowy wiozący 23 chińskich turystów spłonął podczas podróży autostradą w pobliżu klubu jachtowego Ocean Marina.

Inny kierowca, 30-letni Taj, który był za autobusem, zauważył pożar i zwrócił uwagę kierowcy autobusu, trzymając klaksonu i jadąc obok autobusu, aż autobus się zatrzymał.

Kierowca autobusu i dobry Samarytanin pomogli turystom zapewnić bezpieczeństwo, gdy wezwano strażaków i ratowników.

Dzięki szybkiej pracy dobrego Samarytanina i szybkiej reakcji kierowcy żadna osoba nie została ranna.


Wstrząśniętych, ale bezpiecznych turystów odebrał inny autobus turystyczny tej samej firmy, a policja bada przyczynę incydentu. Firma, obsługiwana przez Scanię i ATS Travel, będzie również prowadzić własne śledztwo, które poinformowali prasę.

 

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/