Charity Classic Car Show rusza jutro, 2 marca, w Asia Hotel

PATTAYA: – Entuzjaści motoryzacji ponownie mają nadzieję zebrać setki tysięcy bahtów dla potrzebujących dzieci, gdy Pattaya Classic Car Show rozpocznie się w hotelu Asia w sobotę 2 marca w południe.

W sobotę o 50 przez Pattaya przetoczy się również parada 4 klasycznych samochodów. Będą podróżować po całym mieście, w tym na Beach Road.

2 marca odbędą się również występy sceniczne i akcje charytatywne w hotelu tego wieczoru od godziny 7:XNUMX.

Obecny doradca burmistrza Rattanachai Sutidechanai powiedział, że 19 lutego program przyniesie korzyści Human Help Network Foundation (Tajlandia), która prowadzi Centrum Ochrony i Rozwoju Dziecka, Centrum Drop-In i Centrum Edukacji ASEAN.

Pierwszy Classic Car Show w marcu 2017 roku zebrał 400,000 XNUMX bahtów dla fundacji charytatywnej.

Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/