Legendarny park rozrywki Siam ma zostać otwarty w Pattaya przed końcem roku

Do końca roku w Pattaya ma zostać otwarta nowa atrakcja turystyczna ukazująca kulturę starożytnego Syjamu.

Legend Siam znajduje się na 264 Rai w pobliżu Nong Nooch Tropical Garden na Sukhumvit Road. Jest podzielony na park rozrywki 164-rai i projekt deweloperski 100-rai.
Witsanu Thepcharoen, dyrektor generalny Nusa Legend Siam Co., dołączył do gwiazd filmowych Pope Thanawat, Bella Ranee, Mario Maoroe, Mint Chalida, Toey Pongsakorn i Prang Kannaran podczas ogłoszenia otwarcia 22 lutego.

Tajski park rozrywki będzie miał trzy strefy, wszystkie skupione na życiu w Tajlandii, kiedy jeszcze była znana jako Syjam.

Siam Zone zaprezentuje cywilizację Syjamu i jego pomyślną przeszłość poprzez współczesne tajskie rolnictwo. Strefa Araya Thai będzie targiem świątynnym prezentującym sposoby życia, tradycję i kulturę mieszkańców Syjamu, takie jak jarmarki świątynne, pływające targowiska, targ rolników, występy kulturalne i wiele innych.

Strefa Phum Pandin będzie opowiadać historyczne historie odważnych mieszkańców Bangrachan i tych, którzy podążają za filozofią „ekonomii samowystarczalności” zmarłego króla Ramy IX.

ŹRÓDŁOhttps://www.pattayamail.com/business/legend-siam-cultural-park-to-open-in-pattaya-by-year-end-247658
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/