Legendarny park rozrywki Siam ma zostać otwarty w Pattaya przed końcem roku

Do końca roku w Pattaya zostanie otwarta nowa atrakcja turystyczna podkreślająca kulturę starożytnego Syjamu.

Legend Siam znajduje się na 264 rai w pobliżu tropikalnego ogrodu Nong Nooch na Sukhumvit Road. Jest podzielony na park rozrywki 164 rai i projekt deweloperski na 100 rai.
22 lutego do Witsanu Thepcharoena, dyrektora generalnego Nusa Legend Siam Co., dołączyły gwiazdy filmowe Pope Thanawat, Bella Ranee, Mario Maoroe, Mint Chalida, Toey Pongsakorn i Prang Kannaran.

Tajski park kulturowy będzie miał trzy strefy, wszystkie skoncentrowane na życiu w Tajlandii, kiedy była jeszcze znana jako Syjam.

Siam Zone zaprezentuje cywilizację Syjamu i jego dostatnią przeszłość poprzez współczesne tajskie rolnictwo. Strefa Araya Thai będzie kiermaszem świątynnym prezentującym sposoby życia, tradycję i kulturę Syjamczyków, takimi jak jarmarki świątynne, pływające targi, targi, przedstawienia kulturalne i inne.

Strefa Phum Pandin na nowo opowie historyczne historie odważnych ludzi z Bangrachanu i zwolenników filozofii „ekonomii wystarczalności” zmarłego króla Ramy IX.

ŹRÓDŁOhttps://www.pattayamail.com/business/legend-siam-cultural-park-to-open-in-pattaya-by-year-end-247658
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał również w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Jego doświadczenie obejmuje sprzedaż detaliczną, HR i zarządzanie operacjami, a od wielu lat pisze o nowościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail Pattayanewseditor@gmail.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/