Wybory, które w tym miesiącu przyniosą zakaz sprzedaży alkoholu

Brak znaków wektorowych obszaru wolnego od alkoholu i alkoholu. Symbol zakazanego alkoholizmu i alkoholu, ikon zakazu i zatrzymania

Tajlandia-

Jak donoszą Thairath i inne tajskie źródła medialne, tajlandzka komisja wyborcza oficjalnie stwierdziła, że ​​zakazy alkoholu powinny (i prawdopodobnie będą) obowiązywać w dniach wyborów, w tym przedterminowe głosowanie 16 i 17 marca 2019 r.

Zgodnie z tajskim prawem sprzedaż alkoholu podczas wyborów jest zabroniona. Komisja Wyborcza zapowiedziała, że ​​popiera tę ustawę i że jest prawie pewne, że sprzedaż alkoholi zostanie zakazana w godzinach od 6:00 do 6:00 od 16 do 17 marca oraz 23 i 24 marca. Marsz.

W tym momencie nie wiadomo, czy pozwoli to barom, gogo i restauracjom sprzedawać alkohol przed i po tych czasach i będzie zależeć od lokalnych urzędników i agencji.

Jeśli to jest skuteczne, oznacza to, że popularne święto św. Patryka będzie dniem suchym w Pattaya.

Irlandzkie Towarzystwo Pattaya potwierdziło, że coroczna parada odbędzie się jak zwykle 17 na Beach Road i zaprasza turystów i mieszkańców do wzięcia udziału, niezależnie od potencjalnego zakazu picia alkoholu.

Zakaz ten, jeśli jest skuteczny, obejmuje nie tylko obywateli Tajlandii, ale także turystów. W poprzednich latach zakaz ten nie obejmował hoteli ani restauracji, ale ograniczenia zostały zaostrzone w ciągu ostatnich kilku lat.

 

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/