Tajemniczy Cudzoziemiec znaleziony wiszący w pustym zalesionym terenie na wzgórzu Pratumnak

Policja w Pattaya została wezwana w poniedziałek tego tygodnia, jak donosiliśmy w naszych mediach społecznościowych, po tym, jak miejscowy mężczyzna znalazł niezidentyfikowanego obcokrajowca powieszonego na drzewie na pustej działce na wzgórzu Pratumnak.

Funkcjonariusze medycyny sądowej i fundacja ratunkowa Sawanga Boriboon dołączyli do gliniarzy na terenie nieużytków otoczonym drutem kolczastym.

Tam znaleźli białego mężczyznę w wieku od 35 do 40 lat, jak oszacowali urzędnicy.

Mężczyzna był przywiązany do pięciometrowej gałęzi za pomocą trzymetrowego zielonego sznurka owiniętego wokół jego szyi. Mężczyzna został znaleziony na kolanach.

Miał niewielką ranę krwi na prawym udzie, która prawdopodobnie została spowodowana kontaktem z gałęzią.

Nie było śladów walki ani innych obrażeń i sądzono, że nie żyje od dwóch dni.

Na zwłokach nie było dokumentu tożsamości, ubranego w czarno-białe ubranie, białe buty i czarną czapkę.

Policja stwierdziła, że ​​wygląda to na samobójstwo – ciało zostało wysłane do sekcji zwłok.

Ciało zostało znalezione przez członka społeczeństwa, który wszedł na parking, aby się załatwić i zauważył nieprzyjemny zapach.

Obraz po treści postu
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/