Wściekły rosyjski emigrant żąda seksu w tradycyjnym salonie masażu Jomtien, wpada w złość i rozbija sklep

Sąd w Pattaya wydał nakaz aresztowania mężczyzny opisanego przez różne tajskie media jako „gorący człowiek z rosyjskiej mafii”.

Pavel Bespalov, lat 33, który jest żonaty z Rosjanką i mieszka legalnie w Pattaya, jest poszukiwany po tym, jak w zeszły piątek dokonano uszkodzenia przedniej szyby sklepu M and M Massage w Jomtien Sai 2.

Kaoded.com powiedział, że Bespałow zażądał seksu od personelu w sklepie, ale odmówiono mu i powiedziano mu, że to tradycyjny salon masażu i nie oferuje takiej usługi i nigdy nie oferował.

Wrócił później, aby uszkodzić stół i dalej powiedziano mu „żadnego seksu tutaj”. Późnym wieczorem cudzoziemiec w kasku motocyklowym wyglądający jak ta sama osoba przybył z nożem i rozbił przednią szybę oraz uszkodził zamek, grożąc nożem również obsłudze.

Policja w Pattaya powiedziała, że ​​skontaktowała się z imigracją, która powiedziała, że ​​Bespałow uciekł przez granicę do Kambodży.

Mają jednak nadzieję, że wróci, ponieważ jego rosyjska żona jest w Pattaya i legalnie pracuje, którą zlokalizowali i przesłuchali. Twierdzi, że nie ma wiedzy o sytuacji.

Zaalarmowano posterunki graniczne z rozkazem aresztowania go, jeśli i kiedy spróbuje ponownie wjechać do kraju.

 

 

 

ŹRÓDŁOKhaoded/Thaivisa
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/