Wściekły rosyjski emigrant żąda seksu w tradycyjnym salonie masażu Jomtien, wpada w złość i rozbija sklep

Sąd w Pattaya wydał nakaz aresztowania człowieka opisanego przez różne tajskie media jako „gorącej rosyjskiej mafii”.

Pavel Bespalov, lat 33, żonaty z Rosjanką i mieszkający legalnie w Pattaya, jest poszukiwany po tym, jak w zeszły piątek wyrządzono szkody w przedniej szybie sklepu M and M Massage w Jomtien Sai 2.

Kaoded.com powiedział, że Bespalov zażądał seksu od personelu w sklepie, ale odmówiono mu tego i powiedziano mu, że jest to tradycyjny salon masażu i nie oferuje tej usługi i nigdy nie ma.

Wrócił później, aby uszkodzić stół, a następnie powiedziano mu „nie ma tu seksu”. Późnym wieczorem przybył cudzoziemiec w kasku motocyklowym wyglądający jak ta sama osoba z nożem i rozbił przednią szybę oraz uszkodził zamek, grożąc nożem także obsłudze.

Policja w Pattaya poinformowała, że ​​skontaktowała się z imigracją, która poinformowała, że ​​Bespałow uciekł przez granicę do Kambodży.

Mają jednak nadzieję, że wróci, ponieważ jego rosyjska żona jest w Pattaya i legalnie pracuje, z którą zlokalizowali i przeprowadzili wywiad. Twierdzi, że nie zna sytuacji.

Posterunki graniczne zostały zaalarmowane rozkazami aresztowania go, jeśli i kiedy będzie próbował wrócić do kraju.

 

 

 

ŹRÓDŁOKhaoded/Taivisa
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/