Australijski/Szkocki Narodowy atakuje 71-letniego klienta baru nieproszonego z butelką od tyłu, aresztowany

Poniższy film został udostępniony w mediach społecznościowych przez właściciela lokalnej firmy o rzekomo niezamówionym ataku szklaną butelką piwa na starszego klienta przez obywatela Australii, 48-letniego Alana Williama Tonera, na klienta w popularnym barze w Pattaya środkowa.

Według paszportu pana Tonera urodził się on w Glasgow w Szkocji, ale obecnie jest obywatelem Australii.

Ofiara została rzekomo zaatakowana bez prowokacji od tyłu przez pana Tonera bez ostrzeżenia i nie była w stanie się bronić. Film wydaje się to potwierdzać.

Właściciele lokalnych firm zaznajomieni z sytuacją komentowali w mediach społecznościowych, że ofiarą był 71-letni obcokrajowiec i nie zrobił nic, by wszcząć atak. Stwierdzono, że ofiara siedziała sama pijąc piwo i nie rozmawiała z nikim, a właśnie sprawdziła swój kosz i wychodziła, gdy bez ostrzeżenia pan Toner zaatakował go od tyłu.

Pan Toner jest obecnie przetrzymywany przez policję w oczekiwaniu na proces sądowy w lokalnym więzieniu. Atak miał miejsce 11 lutego 2019 r., ale wideo zostało niedawno udostępnione w mediach społecznościowych przez właścicieli lokalnych barów, aby pokazać, że pan Toner był winny swoich czynów.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/