Australijski/Szkocki Narodowy atakuje 71-letniego klienta baru nieproszonego z butelką od tyłu, aresztowany

Poniższy film został udostępniony w mediach społecznościowych przez właściciela lokalnej firmy o rzekomo niezamówionym ataku szklaną butelką piwa na starszego klienta przez obywatela Australii, 48-letniego Alana Williama Tonera, na klienta w popularnym barze w Pattaya środkowa.

Według paszportu pana Tonera urodził się on w Glasgow w Szkocji, ale obecnie jest obywatelem Australii.

Ofiara została rzekomo zaatakowana bez prowokacji od tyłu przez pana Tonera bez ostrzeżenia i nie była w stanie się bronić. Film wydaje się to potwierdzać.

Właściciele lokalnych firm zaznajomieni z sytuacją komentowali w mediach społecznościowych, że ofiarą był 71-letni obcokrajowiec i nie zrobił nic, by wszcząć atak. Stwierdzono, że ofiara siedziała sama pijąc piwo i nie rozmawiała z nikim, a właśnie sprawdziła swój kosz i wychodziła, gdy bez ostrzeżenia pan Toner zaatakował go od tyłu.

Pan Toner jest obecnie przetrzymywany przez policję w oczekiwaniu na proces sądowy w lokalnym więzieniu. Atak miał miejsce 11 lutego 2019 r., ale wideo zostało niedawno udostępnione w mediach społecznościowych przez właścicieli lokalnych barów, aby pokazać, że pan Toner był winny swoich czynów.

Obraz po treści postu
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/