Właściciel koreańskiej restauracji jadący pod wpływem alkoholu rani trzy osoby w wypadku, jedną ofiarę w śpiączce

Pattaya-

52-letni pan Sunghee Park z Korei uderzył w kilka motocykli, powodując liczne obrażenia u obywateli Tajlandii o 330 rano, 14 marca 2019 r. w Południowej Pattaya przed The Rich Home.

Uzyskał pozytywny wynik testu na przekroczenie limitu alkoholu.

Ranni zostali zabrani do szpitala, a pan Park został aresztowany za jazdę pod wpływem alkoholu i spowodowanie wypadku. Nie współpracował również z policją i kłócił się z nimi na miejscu wypadku, twierdząc, że to nie jego wina. Pan Park to właściciel lokalnej firmy za granicą, który jest właścicielem popularnej lokalnej koreańskiej restauracji.

Jeden z rannych jest w śpiączce iw stanie krytycznym. Pozostali dwaj mają złamane nogi.
Świadkowie stwierdzili, że pan Park stracił kontrolę nad swoim czarnym pojazdem Ford Fiesta i zderzył się z motocyklistami. Zarzuca się mu również, że jechał pod prąd drogą jednokierunkową.

Pan Park nie został ranny i wydawał się być zdystansowany i obojętny, jak donosili świadkowie o obrażeniach, które spowodował.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/