Tajska policja twierdzi, że żona jordańskiego obywatela, który utopił jego syna w zatoce Bali Hai, nie była zaangażowana

PATTAYA — Jordańczyk jest oskarżony o zamordowanie własnego malucha przez przypięcie go do wózka i wrzucenie do zatoki Pattaya, poinformowała w tym tygodniu policja. Wcześniej informowaliśmy o tym na naszych kanałach w mediach społecznościowych, ponieważ we wtorek stało się to najświeższe wiadomości.

52-letni Wael Zureikat został aresztowany na międzynarodowym lotnisku Suvarnabhumi podczas próby opuszczenia kraju kilka godzin po tym, jak jego 18-miesięczny syn został znaleziony martwy w poniedziałek wieczorem, według szefa imigracji generała porucznika Surachate Hakparna.

Ciało chłopca zostało znalezione przez miejscowego kapitana łodzi motorowej. Chłopiec wciąż był przywiązany do wózka, unoszący się w wodzie w pobliżu molo Bali Hai w Pattaya. Policja powiedziała, że ​​nie żyje od co najmniej dwóch dni. Rybak stwierdził, że początkowo myślał, że chłopiec jest lalką, dopóki nie podszedł bliżej i zobaczył przerażającą prawdę.

Pułkownik Apichai Krobphec, szef policji w Pattaya, powiedział, że Zureikat przyznał się do zabicia syna późnym piątkowym wieczorem przez zepchnięcie wózka z molo. We wtorek późnym rankiem policja z panem Zureikatem przeprowadziła rekonstrukcję po tym, jak w pełni przyznał się do morderstwa.

Surachate powiedział, że Zureikat chciał zemścić się na swojej 24-letniej żonie po tym, jak wdali się w brutalną walkę o swoją sytuację finansową podczas wakacji i dlatego, że przede wszystkim nie chciał mieć dzieci. Został oskarżony o morderstwo. Pan Zureikat stwierdził w wywiadzie na posterunku policji w Pattaya, który opublikowaliśmy na naszych kanałach w mediach społecznościowych, że czuł się ofiarą i nie miał wyrzutów sumienia za swoje czyny. Stwierdził, że nigdy nie chciał mieć dzieci i że stresuje się byciem ojcem.

Surachate powiedział, że żona, która nie została zidentyfikowana, wciąż była w szoku po tym, jak dowiedziała się o śmierci syna i nadal nie mogła złożyć zeznania. Jest obecnie pod opieką medyczną w miejscowym szpitalu, dodał i rozpaczając.

Surachate, znany w Tajlandii jako Wielki Żart, stwierdził również, że pan Zureikat stanie w obliczu pełnej mocy tajskiego prawa i że tajlandzkie sądy zadecydują o jego losie.

Sprawa wywołała szok i oburzenie w mediach społecznościowych, a wielu użytkowników ma nadzieję, że pan Zureikat zostanie skazany na karę śmierci za swoje czyny.

ŹRÓDŁORak Siam, Nation, Thai Visa, Pattaya News
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/