Światowy Dzień Ganji 20 kwietnia w Laem Chabang nie będzie miał narkotyków

Dwóch przedstawicieli internetowej grupy „Ganjachon” udało się wczoraj do policji w Laem Chabang, aby przedstawić swoje propozycje dotyczące kwietniowych targów, które mają przyciągnąć do 3,000 osób.

Aaron Everley, lat 32, i Chorkhwan Chorphaka, lat 33, zapewnili szefa policji Laem Chabang, Pol Col Khamhaeng Kanthawong, że wszystko będzie legalne.

Powiedzieli, że na spotkaniu „Piątego Tajlandii Ganjachon” z okazji Światowego Dnia Ganja nie będzie zażywania ani posiadania narkotyków.

Wydarzenie, które ma przyciągnąć od 2,000 do 3,000 osób, odbędzie się 20 kwietnia na targu Runway 3119 w pobliżu stacji połączeń z lotniskiem Laem Chabang.

W Internecie pojawiły się sugestie, że zgromadzenie będzie tylko pretekstem dla ludzi do zebrania się i palenia, kupowania i sprzedawania trawki.

Chorkhwan powiedział, że ludzie będą przyjeżdżać z całego świata, aby wyjaśnić uprawę marihuany i obecną sytuację prawną. Wszystko byłoby legalne i zgodne z tajskim prawem.

Nasi eksperci z Amsterdamu – w pierwszej trójce ekspertów na świecie – przedstawią swoje doświadczenie i wyjaśnią obecną sytuację prawną dotyczącą ganji na całym świecie.

Duńscy eksperci zapewniliby wystawę i porady na temat medycznej marihuany.

Dodatkowo muzykę zapewniali raperzy i dobrze znany DJ.

Ochrona zapewni, że nikt nie zje trawki, powiedziała.

Pułkownik Khamhaeng otrzymał ich raport, ale powiedział, że jego oficerowie będą tam tego dnia, aby upewnić się, że wszystko jest zgodnie z planem.

Ganjachon – nazwa widniejąca na koszulkach osób, które wczoraj udały się na policję – ma 350,000 XNUMX obserwujących na całym świecie.

Nazwa z grubsza oznacza „Ludzie Ganja” w języku tajskim.

ŹRÓDŁODaily News
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał również w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Jego doświadczenie obejmuje sprzedaż detaliczną, HR i zarządzanie operacjami, a od wielu lat pisze o nowościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail Pattayanewseditor@gmail.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/