Mini Van driver returns thousands of baht in bag to tourist

Japoński turysta został nagrany na wideo, który szczerze docenił  kierowca furgonetki, Departament Transportu Lądowego (DLT) i Policja Turystyczna Pattaya.

Ryochi Mihashi, 46 lat, pojechał minivanem z dworca autobusowego w Rayong do Południowej Pattaya.

Ale zostawił swoją torbę w furgonetce – zawierała 4,100 bahtów, 440 US, 56,000 XNUMX jenów, telefon, notatnik i inne przedmioty.

Bohaterem godziny był kierowca Somchai Bunsiri, który w niedzielę przekazał torbę do DLT.

Z pomocą ambasady japońskiej namierzono DLT i gliny Mihashi-san.

Film pokazał, że upewnił się, że wszystko jest na swoim miejscu – BYŁO do ostatniego bahta.

Gdy uśmiechnięty podpułkownik Piyapong Ensarn, szef policji turystycznej Pattaya, spojrzał na zachwyconego japońskiego turystę, potwierdził, że wszystko jest w porządku.

Następnie łamaną angielszczyzną powiedział „bardzo, bardzo dziękuję” kierowcy, DLT i policji.

Wszystko dobrze.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/