Pattaya City ma nowego szefa policji!

Pattaya-

Policja drogowa i zwalczająca przestępczość powitała swojego nowego szefa kwiatami na posterunku policji w Pattaya na początku tego tygodnia.

Pol. Płk Prawit Chorsang przejął 18 marca od Pol. Pułkownik Apichai Kroppech, który został mianowany zastępcą dowódcy Policji Wojewódzkiej Nonthaburi i awansował.

Apichai jest stałą postacią w Pattaya od ponad roku i przypisuje się mu prowadzenie skutecznej i wiarygodnej policji oraz zapewnienie bezpieczeństwa turystycznego i lokalnego. Apichai miał reputację tego, że pracował z niesamowitym harmonogramem i był widoczny i obecny na prawie każdym większym miejscu zbrodni. Miał również pozytywną reputację dbania o bezpieczeństwo turystów i śledzenia przestępców, którzy żerowali na turystach.

Prawit był szefem policji w rozdartej walką prowincji Yala i jest jednym z 1,450 czołowych funkcjonariuszy Królewskiej Tajskiej Policji, którzy w tym miesiącu zostali przesunięci na nowe stanowiska.

Prawit nie może się doczekać swojej nowej roli i nadal zapewnia, że ​​Pattaya jest bezpieczna zarówno dla turystów, jak i mieszkańców.

ŹRÓDŁODaily Mail, Wiadomości Pattaya
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/