Policja w Pattaya złapała złodzieja, który zabrał gotówkę i rzeczy z pokoju pakistańskiego turysty

Pattaya-

Dziś rano o godzinie 09:00, 21 marca 2019 r., policja miejska Pattaya aresztowała 23-letnią Piyaphat Khaobutdee, oskarżoną o kradzież od pakistańskiego turysty kwoty 3,000 bahtów gotówki z jego pokoju we wczesnych godzinach porannych. tego samego dnia.

Około 2:00 rano, pan Kumar Ashook, 53 lata, z Pakistanu, złożył skargę na budce policji na Walking Street.

Pan Ashook stwierdził, że zaprowadził panią Khaobutdee do swojego pokoju, gdy podeszła do niego na drodze i powiedziała, że ​​potrzebuje miejsca do spania. Pan Ashook, który stwierdził, że z dobroci serca zgodził się dać jej miejsce do odpoczynku, zabrał ją z powrotem do swojego pokoju. Zabrał ją do hotelu Wiz, Soi Thap Phraya 8, a potem poszedł na spacer po Walking Street.

Pan Ashook odkrył następnie, że gotówka przechowywana w kieszeni spodni została utracona za 3,000 bahtów. Powiedział policji, że oczekuje się, że ta młoda kobieta go zabrała. Następnie policja zaprosiła go do zbadania sprawy i złożenia zarzutów, na co się zgodził.

Policji udało się szybko zlokalizować panią Khaobutdee, ponieważ recepcjonista w hotelu zabrał kopię jej dowodu osobistego. Przyznała się, że zabrała gotówkę z kieszeni spodni turystycznych i zgodnie z tajskim prawem zostanie postawiona jej dalsze zarzuty kradzieży.

Pan Ashook był bardzo zadowolony z szybkiej akcji policji i pochwalił ją za szybkie złapanie przestępcy.

Policja w Pattaya, kierowana przez nowego szefa policji, wręczyła panu Ashook kwiaty i przeprosiła w imieniu miasta za złe doświadczenia.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/