Policja w Pattaya złapała złodzieja, który zabrał gotówkę i inne rzeczy z pokoju pakistańskiego turysty

Pattaya-

Dziś rano, 09 marca 00 r., o godzinie 21:2019, policja miasta Pattaya aresztowała 23-letnią panią Piyaphat Khaobutdee, która została oskarżona o kradzież kwoty 3,000 bahtów w gotówce z pokoju pakistańskiego turysty we wczesnych godzinach porannych tego samego dnia.

Około godziny 2:00 dzisiejszego ranka 53-letni pan Kumar Ashook z Pakistanu przyszedł do budki policji przy Walking Street ze skargą.

Pan Ashook oświadczył, że zaprowadził panią Khaobutdee do swojego pokoju, gdy podeszła do niego w drodze i powiedziała, że ​​potrzebuje miejsca do spania. Pan Ashook, który oświadczył, że z dobroci serca zgodził się zapewnić jej miejsce do odpoczynku, zabrał ją z powrotem do swojego pokoju. Następnie zabrał ją do hotelu Wiz, Soi Thap Phraya 8, a następnie poszedł na spacer po Walking Street.

Następnie pan Ashook odkrył, że zniknęła gotówka przechowywana w kieszeni spodni na kwotę 3,000 bahtów. Powiedział policji, że spodziewano się, że ta młoda kobieta go zabrała. Następnie policja poprosiła go o wszczęcie śledztwa i postawienie zarzutów, na co się zgodził.

Policji udało się szybko zlokalizować panią Khaobutdee, ponieważ recepcja hotelu zabrała kopię jej dowodu osobistego. Przyznała się, że zabrała gotówkę z kieszeni spodni turysty i zgodnie z tajskim prawem usłyszy zarzuty kradzieży.

Pan Ashook był bardzo zadowolony z szybkiej akcji policji i pochwalił ją za szybkie złapanie przestępcy.

Policja Pattaya, na której czele stał nowy szef policji, wręczyła panu Ashookowi kwiaty i przeprosiła w imieniu miasta za złe doświadczenia.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/