W najbliższą niedzielę odbędą się wybory ogólnopolskie, obowiązuje zakaz sprzedaży alkoholu

PATTAYA: – W najbliższą niedzielę odbędą się pierwsze wybory krajowe od 2014 r., po których zostanie utworzona nowa władza ustawodawcza i zostanie mianowany nowy premier. Będzie duża frekwencja organów ścigania, aby zapewnić sprawny przebieg wyborów i stłumić wszelką możliwą przemoc.

Aby zapewnić bezpieczne i sprawne wybory, wejdzie w życie prawo zakazujące sprzedaży i dystrybucji napojów alkoholowych. Oznacza to, że zgodnie z prawem bary muszą być zamknięte do godziny 6:00 w sobotę wieczorem 1800 marca i pozostać zamknięte do czasu ogłoszenia wyborów w niedzielę 23 marca.

„Zasada braku alkoholu” dotyczy wszystkich obszarów rozrywki, w tym restauracji, chociaż restauracje mogą pozostać otwarte, jeśli nie sprzedają alkoholu. Zabronione jest również rozdawanie darmowych napojów alkoholowych, nawet na prywatnych przyjęciach.

Policja w Pattaya poinformowała Pattaya News, że wejdą one w życie w ten weekend, zapewniając przestrzeganie prawa, niezależnie od tego, czy dana osoba jest uprawniona do głosowania, czy nie.

Ordynacja wyborcza gmin (rok) 2482, zm. 2523, ust. z dala od alkoholu lub organizować imprezy lub imprezy towarzyskie, podczas których serwowany jest alkohol” Sekcja 12 stanowi: „kto złamie to prawo, podlega karze grzywny do 18 00 bahtów lub pozbawienia wolności na okres nie dłuższy niż 76 rok lub obie te rzeczy”.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/