Zorganizowany gang włamywaczy do domów złapany przez policję Banglamung (wideo)

Banglamung

Dziś o 9:00 rano policja Banglamung pod dowództwem podpułkownika Chittipa Parapuntakula, podpułkownika Nopadola Rattanapongkiata, podpułkownika Kanchita Tianchama i generała porucznika Prayoon Thapthidhona ogłosiła aresztowanie pięciu Tajów, których jak twierdzą to zorganizowany gang włamywaczy do domów działający w rejonie Pattaya i Banglamung.

Tajowie zostali nazwani Pan Wirat (lub Szczur) Pradit, 25 lat, Pan Woraphong (lub Nut), Phatai, 23 lata, Pan Anon (lub Mee) Charoenplup, 27 lat, Pan Khum , 27 lat i pan Kiattisak (lub F.) Ritthep, 23 lata.

Banda złodziei namierzyła domy, w których nie było właściciela, i użyła stalowego pręta, by się do nich włamać. Funkcjonariusze policji stwierdzili, że od kilku tygodni rabują domy w okolicy, a CCTV pomogła policji zidentyfikować mężczyzn.

Policja pokazała dużą kolekcję zegarków, amuletów, sprzętu elektronicznego i innych kosztowności, które mężczyźni są oskarżani o kradzież z lokalnych rezydencji.

Policja nie zidentyfikowała w pełni każdej ofiary zorganizowanego gangu i prosi mieszkańców obszaru, aby jeśli uważają, że byli na celowniku tego gangu, zadzwonili do nich na posterunek policji w Banglamung, Tel. 038-221-800-1, Faks. 038-221991 24 godziny na dobę.

 

 

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/