Zorganizowany gang włamywaczy do domów złapany przez policję z Banglamung (wideo)

Banglamung

Dziś o 9:00 rano policja okręgowa Banglamung pod dowództwem podpułkownika Chittipa Parapuntakula, podpułkownika Nopadola Rattanapongkiata, podpułkownika Kanchita Thianchama i generała broni Prayoon Thapthidhon ogłosiła aresztowanie pięciu Tajów, którzy – jak twierdzą – to zorganizowana grupa włamywaczy do domów działająca na obszarze Pattaya i Banglamung.

Tajlandzcy mężczyźni zostali nazwani: Pan Wirat (lub Szczur) Pradit, 25 lat, Pan Woraphong (lub Nut), Phatai, 23 lata, Pan Anon (lub Mee) Charoenplup, 27 lat, Pan Khum , 27 lat i pan Kiattisak (lub F.) Ritthep, 23 lata.

Gang złodziei atakował domy, w których nie było właściciela, i włamywał się do nich za pomocą stalowego pręta. Funkcjonariusze policji stwierdzili, że rabowali domy w okolicy już od kilku tygodni, a kamery CCTV pomogły policji w zidentyfikowaniu mężczyzn.

Policja pokazała dużą kolekcję zegarków, amuletów, sprzętu elektronicznego i innych kosztowności, o kradzież których mężczyźni są oskarżeni z lokalnych domów.

Policja nie zidentyfikowała w pełni żadnej ofiary zorganizowanego gangu i prosi mieszkańców okolicy, aby jeśli uważają, że gang ten stał się ich celem, aby skontaktowali się z nimi na komisariacie policji w Banglamung, tel. 038-221-800-1, Faks. 038-221991 24 godziny na dobę.

 

 

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/