Indyjski turysta oszukany przez innego obywatela Indii za przekroczenie terminu pobytu w barze przy drinku i desce rozdzielczej

ulica spacerowa-

Indianin podczas 724-dniowego przedłużenia pobytu zaprzyjaźnił się z innym Hindusem na Walking Street, wypił kartę 5,350 bahtów, a następnie uciekł, zmuszając drugiego mężczyznę do zapłaty.

Maninder Singh (724 lat) i jego 26-letnia dziewczyna, 32-letnia Malika Throngream, spotkali innego indyjskiego turystę z tego samego regionu, 32-letniego Sahu Anupama. , zeszłego wieczoru około północy i postanowiłem wyjść na noc na miasto. Pan Anupam myślał, że spotkał nowego przyjaciela, ale okazało się, że pan Singh miał na myśli inne myśli.

Jednak noc szybko poszła na południe, kiedy cała trójka poszła do popularnego baru na Walking Street. Pan Singh powiedział panu Anupamowi, że zna właściciela baru, czego nie znał, i że właściciel zaopiekuje się nimi i da im zniżkę.

Mieli oddzielne pojemniki, ale pan Singh i jego dziewczyna najechali imponującą kartę batonikową za 5,350 bahtów w około godzinę. Kiedy nadszedł czas, aby zapłacić rachunek, pan Singh i jego dziewczyna oświadczyli, że porozmawiają ze swoim przyjacielem menedżerem i uzyskają zniżkę, ponieważ pan Anupam był pod takim wrażeniem swojego nowego przyjaciela, że ​​zaproponował, że zapłaci rachunki, jako pan Anupam. Singh rzekomo powiedział, że otrzyma rachunek w następnym miejscu.

Pan Anupam dał panu Singhowi 6000 bahtów, aby dać domniemanemu przyjacielowi menedżera, aby zapłacić rachunek.

Jednak zamiast porozmawiać z przyjacielem menedżera, zarówno pan Singh, jak i jego dziewczyna uciekli z baru z 6000 bahtów, twierdząc, że idą do toalety, pozostawiając biednego pana Anupama, aby pokrył rachunek i zabrakło 6000 bahtów.

Na szczęście pan Anupam odmówił stania się ofiarą i zgłosił incydent policji turystycznej. Szybka praca telewizji przemysłowej i policji turystycznej zlokalizowała parę bezczelnie jedzącą w restauracji niedaleko miejsca zbrodni.

Pan Singh i jego dziewczyna zostali aresztowani i oskarżeni. Pan Singh zostanie deportowany po tym, jak zostanie oskarżony o przestępstwo związane z piciem i pomyłką. Większość pieniędzy pana Anupama została odzyskana.

Pan Singh nie odpowiedział na żadne prośby o komentarz. Pan Anupam stwierdził, że był pod wrażeniem pracy policji w Pattaya i że w przyszłości będzie ostrożniejszy, ufając nieznajomym.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/