Urzędnicy miasta Pattaya opracowują plan przywrócenia żeglarskiego pomnika Jego Królewskiej Mości Ramy IX na Beach Road

Pattaya-
Tego popołudnia urzędnicy miasta Pattaya, w tym urzędnicy z Departamentu Sztuk Pięknych, Departamentu Edukacji, wiceburmistrz i Miejskie Biuro Mechaniczne, zwiedzili pomnik w centrum Beach Road poświęcony Jego Królewskiej Mości Ramie IX.

Ten pomnik, który podkreśla zamiłowanie Jego Królewskiej Mości do żeglarstwa i wygrywanie udziału w zawodach żaglowych podczas igrzysk na plaży Pattaya 16 grudnia 1967 roku, uległ erozji i jest w opłakanym stanie, powodując zaniepokojenie mieszkańców i turystów. Data 16 grudnia jest teraz obchodzona jako Narodowy Dzień Sportu Tajlandii na cześć tej okazji.

Urzędnicy oświadczyli, że opracują plan przywrócenia pomnika do nowego stanu i zapewnienia należytego szacunku dla Jego Królewskiej Mości oraz uhonorowania jego dziedzictwa i miłości do żeglarstwa.

Ostateczny plan zostanie przesłany do zatwierdzenia przez Biuro Pałacu Królewskiego.

Jeśli chcesz przeczytać więcej o pomniku i pasji Jego Królewskiej Mości do żeglarstwa, oto świetny artykuł z Pattaya Mail autorstwa Petera Cumminsa.

Król Bhumibol Adulyadej Legendarny Królewski Żeglarz (Część 1)

Uwaga redaktorów: Wszelkie negatywne komentarze dotyczące rodziny królewskiej zostaną usunięte, a użytkownik zostanie zablokowany na stronie zgodnie z tajskim prawem. Dziękuję Ci.

Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/