Szesnastoletnia Tajka zaatakowana przez próbę gwałtu w toalecie na stacji benzynowej Chonburi, atak udaremniony

Szesnastoletnia dziewczynka, która weszła z matką do toalety na stacji benzynowej w rejonie Phan Thong, została zaatakowana przez mężczyznę, który wszedł za nią.

Mężczyzna pchnął drzwi jej boksu, położył rękę na jej ustach i chwycił jej piersi.

Ale jego próba gwałtu została udaremniona, gdy „A” krzyknął, a napastnik uciekł z toalety.

Jej matka „Noi” – która załatwiała się w pobliskim boksie – pospieszyła z pomocą. Krzyki zaalarmowały mieszkańców i policję, którzy złapali w pobliżu niedoszłego gwałciciela.

Został nazwany Wissanu Intae, 29 lat, z Panat Nikom. Powiedział, że zrobił to pod wpływem chwili, to był jego pierwszy raz.

Matka Noi powiedziała, że ​​kiedy usłyszała krzyk swojej córki, na początku myślała, że ​​to wąż.

Wkrótce jednak zdała sobie sprawę, co się stało, gdy mężczyzna przebiegł obok niej w toalecie.

Ostrzegała kobiety przed samotnym chodzeniem do toalet na stacji benzynowej.

Wissanu jest w areszcie policji Phan Thong.

Źródło: tajski Rath

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/