Urzędnicy miejscy ogłaszają zasady i ograniczenia Songkran dotyczące festiwalu wody

PATTAYA:–

Urzędnicy miejscy oświadczyli, że w tym roku w całym mieście będą ściśle egzekwować czas zakończenia zabaw wodnych o godzinie 6:00. Przypomnieli właścicielom firm podczas spotkania w tym tygodniu, że beczki z wodą powinny być usunięte w tym czasie.

Przypomnieli turystom i ekspatom, że proszek/glina jest zabroniona i będzie zakazana również podczas festiwalu w mieście.

Stwierdzili również, że pistolety na wodę pod wysokim ciśnieniem / armaty z rur PCV są zabronione.

W całym mieście zostaną ustawione punkty kontrolne DUI, a kierowcy będą losowo kontrolowani pod kątem jazdy pod wpływem alkoholu. Pomimo nacisków ze strony niektórych urzędników państwowych, nie ma zakazu spożywania alkoholu podczas festiwalu.

Policja miejska będzie patrolować miasto i wszystkie ręce na pokład będą obowiązywały w terminach festiwalu wody, który odbywa się w mieście od 12 do 19.

Urzędnicy stwierdzili, że jazda z tyłu ciężarówek JEST dozwolona, ​​jednak picie alkoholu z tyłu ciężarówek jest zabronione i będą zatrzymywać i sprawdzać ciężarówki podczas festiwalu pod kątem nietrzeźwych pasażerów.

Oświadczyli również, że podczas festiwalu będą wypatrywać grup nastolatków ścigających się z dużą prędkością na motocyklach.

Na koniec stwierdzili, że Songkran to tradycyjny festiwal, a bikini, zawody w mokrych koszulkach, pokazywanie skóry, pokazywanie się itp. są sprzeczne z tajskimi tradycjami i niedozwolone. Przypominali turystom o odpowiednim ubiorze.

Podczas festiwalu na Beach Road zostanie ustawionych kilka punktów pomocy ratowniczo-medycznej.

Beach Road będzie zamknięta od końca do końca od 10:00 do 7:00 19-go ostatniego dnia festiwalu.

 

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/