Urzędnicy miejscy ogłaszają zasady i ograniczenia Songkran dotyczące festiwalu wody

PATTAJA:–

Urzędnicy miejscy oświadczyli, że w tym roku będą ściśle egzekwować godziny zakończenia zabaw wodnych o 6:00 w tym roku w całym mieście. Podczas spotkania w tym tygodniu przypomnieli właścicielom firm, że beczki z wodą powinny zostać w tym czasie usunięte.

Przypominali turystom i emigrantom, że proszek/glina jest zabroniony i będzie zakazany podczas festiwalu w mieście.

Stwierdzili również, że pistolety na wodę pod wysokim ciśnieniem / armaty rurowe z PCV są zabronione.

Punkty kontrolne DUI zostaną ustawione w całym mieście, a kierowcy będą losowo sprawdzani pod kątem jazdy pod wpływem. Pomimo nacisków ze strony niektórych urzędników państwowych, podczas festiwalu nie ma zakazu spożywania alkoholu.

Policja miejska będzie patrolować miasto, a wszystkie ręce na pokładzie będą obowiązywać w terminach festiwalu wodnego, które przypada na 12-19 w mieście.

Urzędnicy stwierdzili, że jazda na tylnych siedzeniach jest dozwolona, ​​jednak picie alkoholu z tyłu ciężarówki jest zabronione i będą zatrzymywać i sprawdzać ciężarówki podczas festiwalu pod kątem nietrzeźwych pasażerów.

Zapowiedzieli również, że będą poszukiwać grup nastolatków ścigających się z dużą prędkością na motocyklach podczas festiwalu.

Na koniec stwierdzili, że Songkran jest tradycyjnym festiwalem, a bikini, konkursy na mokre koszulki, pokazy skóry lub błyski itp. były sprzeczne z tajlandzkimi tradycjami i nie były dozwolone. Przypominali turystom o odpowiednim ubiorze.

Podczas festiwalu na Beach Road powstanie kilka centrów ratownictwa/pomocy medycznej.

Beach Road będzie zamknięte od końca do końca w godzinach od 10:00 do 7:00 19 dnia ostatniego dnia festiwalu.

 

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/