Tajska policja królewska ogłasza zakaz organizowania imprez z pianą w całym kraju w Songkran

iTajlandia-

Tajska policja królewska ogłosiła na konferencji prasowej późnym rankiem w Bangkoku, że podjęto decyzję o zakazie wszelkich imprez z pianą w całym kraju z okazji festiwalu Songkran. Obejmuje to prywatne imprezy hotelowe.

Zastępca szefa policji Chalermkiat Sriworakhan stwierdził, że decyzja została podjęta w celu zapewnienia bezpieczeństwa turystom i mieszkańcom podczas festiwalu. Podał przykłady tego, jak w zeszłym roku 25-letni Sangtai Besdart został porażony prądem podczas imprezy z pianą. Stwierdził również, że piana zablokowała drogi i spowodowała wypadki.

Ponadto stwierdził, że imprezy w pianie nie są częścią tradycyjnego Songkranu i że należy skupić się na tradycyjnym świętowaniu festiwalu, a nie na hałaśliwych imprezach. Przypomniał również miejscowym i turystom, że nie będzie tolerancji dla ujawniania strojów lub nagości oraz że stroje takie jak bikini nie są tradycyjne ani zgodne z duchem festiwalu.

To kontynuacja fali zapowiedzi, które zapewnią, że Songkran będzie bardziej tradycyjny w tym roku wraz ze zbliżającą się koronacją Jego Królewskiej Mości Króla na początku maja.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/