Van Driver zwraca portfel południowokoreańskiemu turystowi z kartami kredytowymi o wartości 20,000 XNUMX bahtów

Kierowca furgonetki Bangkok-Pattaya zwrócił portfel z 20,000 XNUMX Bt gotówce południowokoreańskiego turysty w środę wieczorem po tym, jak znalazł go w furgonetce.

Turysta, Koo Seungwan, lat 32, złożył skargę na komisariacie policji w Pattaya, że ​​upuścił portfel na furgonetkę pasażerską, która zabrała go z Bangkoku na front Soi Jomtien 12.

Turysta powiedział, że portfel zawiera gotówkę w różnych walutach o wartości 20,000 XNUMX Bt, a także jego karty kredytowe.

Później komisariat policji został poinformowany przez radio drogowe JS100, że kierowca furgonetki, 49-letni Wanit Phukaengduan, zadzwonił do programu, aby zgłosić, że znalazł portfel.

Wanit powiedział, że wróci do Pattayi, aby oddać portfel w ciągu dwóch godzin.

Koo podziękował kierowcy za zwrot portfela. Nie wiadomo, czy zaoferował jakąkolwiek nagrodę uczciwemu kierowcy.

Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/