Van Driver zwraca portfel turystom z Korei Południowej z 20,000 XNUMX bahtów, kartami kredytowymi

Kierowca furgonetki Bangkok-Pattaya zwrócił portfel z 20,000 XNUMX Bt gotówce południowokoreańskiego turysty w środę wieczorem po tym, jak znalazł go w furgonetce.

Turysta, Koo Seungwan, lat 32, złożył skargę na komisariacie policji w Pattaya, że ​​upuścił portfel na furgonetkę pasażerską, która zabrała go z Bangkoku na front Soi Jomtien 12.

Turysta powiedział, że portfel zawiera gotówkę w różnych walutach o wartości 20,000 XNUMX Bt, a także jego karty kredytowe.

Później komisariat policji został poinformowany przez radio drogowe JS100, że kierowca furgonetki, 49-letni Wanit Phukaengduan, zadzwonił do programu, aby zgłosić, że znalazł portfel.

Wanit powiedział, że wróci do Pattayi, aby oddać portfel w ciągu dwóch godzin.

Koo podziękował kierowcy za zwrot portfela. Nie wiadomo, czy zaoferował jakąkolwiek nagrodę uczciwemu kierowcy.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/