27-letni niemiecki turysta pobity, zgwałcony i zamordowany na Koh SiChang w Chonburi, Taj został aresztowany i rzekomo przyznał się do winy

Koh SiChang –

27-letnia niemiecka turystka Mariam Beelte, która przebywała na wakacjach w Pattaya, została pobita, zgwałcona i zamordowana w niedzielę 8 kwietnia 2019 r. podczas jednodniowej wycieczki do Koh SiChang, która znajduje się na północ od miasta. Zatoka Pattayi.

Jej ciało zostało znalezione w niedzielę na plaży na wyspie pokryte liśćmi i kamieniami.

Mariam przybyła wczoraj około południa, w niedzielę 8 kwietnia, według władz prowadzących śledztwo w sprawie incydentu. Niedługo po przybyciu wypożyczyła motocykl, aby samodzielnie zwiedzać wyspę - wynika z oświadczenia policji.

Druga turystka, która nie została wymieniona, odkryła jej ciało podczas spaceru po plaży około godziny 8 wieczorem w niedzielny wieczór.

Funkcjonariusze zbadali ten obszar i sprawdzili CCTV oraz zidentyfikowali podejrzanego w okolicy.

Został nazwany jako 24-letni Taj Ronnakorn Romreun, pochodzący z wyspy. Po trzygodzinnym przesłuchaniu podobno przyznał się do przestępstwa.

Urzędnicy powiedzieli, że Ronnakorn stwierdził, że widział ją jadącą na motocyklu i uznał ją za bardzo atrakcyjną i próbował nawiązać z nią rozmowę. Odmówiła jego zalotom, co go rozgniewało.

Inne media doniosły, ale nie zostało to potwierdzone przez urzędników, że Ronnakorn stwierdził, że był na haju Crystal meth podczas ataku.

Następnie poszedł za nią na skalistą ścieżkę prowadzącą do góry Phra Chulachomklao i masztu flagowego Assadang, jak poinformowała policja, gdzie ją zgwałcił. Obawiając się, że może zaalarmować policję i go zidentyfikować, zabił ją.

Został oskarżony o gwałt, morderstwo i ukrycie ciała. Obecnie jest przetrzymywany bez kaucji w oczekiwaniu na postępowanie sądowe.

Ambasada i rodzina niemiecka zostały poinformowane o tragicznych wydarzeniach.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/