37-letni fiński turysta ma stan zdrowia podczas jazdy na rowerze motocrossowym w śpiączce w lokalnym szpitalu

Chon Buri-

37-letni fiński turysta, który został zidentyfikowany tylko po imieniu, pan Johannes, w oczekiwaniu na powiadomienie rodziny, został poważnie ranny w głębokiej dżungli poza miastem wczoraj wieczorem, 8 kwietnia 2019 r., podczas incydent motocrossowy.

Jeździł na motocyklach crossowych z kilkoma zagranicznymi przyjaciółmi, kiedy ratownicy stwierdzili, że doznał oznak udaru mózgu. Zaalarmowali władze, gdy nie byli w stanie mu pomóc. Ostateczne potwierdzenie dokładnego stanu zdrowia, który spowodował incydent, nie zostało przekazane mediom.

Był w ciężkim stanie, a miejscowi mieszkańcy pomogli ratownikom dotrzeć na miejsce, które znajdowało się daleko w dżungli na brudnych torach motocrossowych.

Pan Johannes został umieszczony w indukowanej śpiączce i obecnie znajduje się w lokalnym szpitalu w ciężkim stanie na oddziale intensywnej terapii w oczekiwaniu na kontakt z przyjaciółmi i krewnymi. Poinformowano, że ambasada jest świadoma wypadku.

Świadek zeznał w mediach, że pan Johannes jest stałym gościem Pattaya od wielu, wielu lat i jest dobrze znany w mieście i wybrał się z przyjaciółmi na motocrossową wycieczkę poza miasto.

Ratownikom zajęło kilka godzin wyprowadzenie mężczyzny z dżungli, w obliczu gęstego lasu i niebezpiecznych warunków. Został uratowany około godziny 11 w nocy po tym, jak kilkudziesięciu ratowników pomogło w wyprowadzeniu go z lasu.

 

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/