37-letni fiński turysta, jadąc na motocyklu crossowym, znajduje się w śpiączce w lokalnym szpitalu

Chon Buri-

37-letni fiński turysta, którego zidentyfikowano jedynie po imieniu, pan Johannes, do czasu powiadomienia rodziny, został poważnie ranny w głębokiej dżungli za miastem zeszłego wieczoru, 8 kwietnia 2019 r., podczas incydent na motocrossie.

Jeździł na motocyklach crossowych z kilkoma zagranicznymi przyjaciółmi, kiedy ratownicy stwierdzili, że ma objawy udaru. Zaalarmowali władze, gdy nie mogły mu pomóc. Ostateczne potwierdzenie dokładnego stanu zdrowia, który był przyczyną zdarzenia, nie zostało przekazane mediom.

Jego stan był poważny, a lokalni mieszkańcy pomogli w dotarciu ratowników na miejsce zdarzenia, które znajdowało się daleko w dżungli, na polnych torach motocrossowych.

Pan Johannes został wprowadzony w stan śpiączki farmakologicznej i obecnie przebywa w lokalnym szpitalu w poważnym stanie na oddziale intensywnej terapii, gdzie oczekuje na kontakt z przyjaciółmi i rodziną. Z naszych doniesień wynika, że ​​ambasada jest świadoma wypadku.

Świadek oświadczył mediom, że pan Johannes regularnie odwiedzał Pattaya od wielu, wielu lat, jest dobrze znany w mieście i wybrał się z przyjaciółmi na wycieczkę motocrossową poza miasto.

Ratownikom zajęło kilka godzin wyprowadzenie mężczyzny z dżungli, w której panował gęsty las i niebezpieczne warunki. Został uratowany około godziny 11 w nocy, po tym jak kilkudziesięciu ratowników pomagało w wydobyciu go z lasu.

 

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/