Dwie ladyboye aresztowane za kradzież portfela i kart kredytowych turystom z Korei Południowej na Walking Street

We wtorek dwie ladyboys Pattaya zostały aresztowane za rzekomą kradzież portfela z trzema kartami kredytowymi od turysty z Korei Południowej.

Dwaj podejrzani zostali zidentyfikowani jako Sawarin Silaket, lat 33 i Onkaew Homdok, lat 35.

Komendant policji w Pattaya, pułkownik Prawit Chorseng, powiedział, że aresztowania dokonano po tym, jak Hojun Cho, lat 44, złożył skargę na swoim posterunku policji w niedzielę rano, twierdząc, że skradziono mu portfel.

Cho powiedział, że wracał do hotelu z South Pattaya Walking Street, kiedy podeszły do ​​niego dwie ladyboye, przytuliły go i wyszły.

Później odkrył, że jego portfel zawierający trzy karty kredytowe zniknął.

Policja sprawdziła i stwierdziła, że ​​w sklepie spożywczym użyto dwóch kart kredytowych.

Policja zidentyfikowała dwóch podejrzanych na podstawie nagrań z kamer monitoringu sklepu i zlokalizowała ich oraz aresztowała w pensjonacie w South Pattaya.

Źródło: Naród

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/