Dwóch ladyboyów aresztowanych za kradzież portfela i kart kredytowych południowokoreańskiej turystce na Walking Street

Policja poinformowała, że ​​we wtorek aresztowano dwóch ladyboyów z Pattaya za kradzież portfela z trzema kartami kredytowymi południowokoreańskiego turysty.

Ustalono, że dwóch podejrzanych to Sawarin Silaket (33 lata) i Onkaew Homdok (35 lat).

Szef policji w Pattaya, pułkownik Prawit Chorseng, powiedział, że aresztowania dokonano po tym, jak 44-letni Hojun Cho złożył w niedzielę rano skargę na komisariacie policji, twierdząc, że skradziono mu portfel.

Cho powiedział, że wracał do hotelu od strony South Pattaya Walking Street, kiedy podeszło do niego dwóch ladyboyów, uściskało go i wyszło.

Później odkrył, że zniknął jego portfel zawierający trzy karty kredytowe.

Policja sprawdziła i odkryła, że ​​w sklepie spożywczym użyto dwóch kart kredytowych.

Policja zidentyfikowała dwóch podejrzanych na podstawie nagrań z kamer bezpieczeństwa sklepu, a następnie zlokalizowała ich i aresztowała w pensjonacie w południowej Pattaya.

Źródło: Naród

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/