Tajlandczyk oskarżony o zgwałcenie swojej 12-letniej pasierbicy, złapany po dekadzie ucieczki w Chon Buri.

Chon Buri-

Wydział Zwalczania Przestępczości działający na podstawie nakazu aresztowania gwałciciela dziecka w końcu dopadł ich mężczyznę po dziesięcioletnim polowaniu.

Kiedy Anusorn Samidee, lat 38, zdał sobie sprawę, że gra się skończyła, jego twarz zbladła i przyznał, co zrobił tyle lat temu, według Daily News.

Anusorn z Loei został oskarżony o zgwałcenie swojej 12-letniej pasierbicy w Nakorn Sri Thammarat na południu Tajlandii w 2009 roku.

Ale uciekł i uniknął więzienia. Został aresztowany wczoraj w Sri Racha w Chonburi.

Urzędnicy oświadczyli mediom, że spotka go wiele zarzutów, w tym uchylanie się od organów ścigania, oprócz zarzutów o gwałt.

Nie powiedzieli mediom, jak w końcu udało im się namierzyć człowieka.

Zapisz się!
ŹRÓDŁODaily News
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/