Tajski mężczyzna oskarżony o zgwałcenie swojej 12-letniej pasierbicy złapany po dziesięciu latach ucieczki w Chon Buri.

Chon Buri-

Wydział Zwalczania Przestępczości działający na podstawie nakazu aresztowania gwałciciela dziecka w końcu dopadł ich mężczyznę po dziesięcioletnim polowaniu.

Kiedy Anusorn Samidee, lat 38, zdał sobie sprawę, że gra się skończyła, jego twarz zbladła i przyznał, co zrobił tyle lat temu, według Daily News.

Anusorn z Loei został oskarżony o zgwałcenie swojej 12-letniej pasierbicy w Nakorn Sri Thammarat na południu Tajlandii w 2009 roku.

Ale uciekł i uniknął więzienia. Został aresztowany wczoraj w Sri Racha w Chonburi.

Urzędnicy oświadczyli mediom, że spotka go wiele zarzutów, w tym uchylanie się od organów ścigania, oprócz zarzutów o gwałt.

Nie powiedzieli mediom, jak w końcu udało im się namierzyć człowieka.

ŹRÓDŁODaily News
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał również w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Jego doświadczenie obejmuje sprzedaż detaliczną, HR i zarządzanie operacjami, a od wielu lat pisze o nowościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail Pattayanewseditor@gmail.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/