Mieszkańcy Centralnej Pattaya skarżą się, że prawie 3 miliony bahtów wydano na odwadnianie, a ich ulice wciąż są zalane

Pattaya-

Mieszkańcy Centralnej Pattaya narzekają, że prawie 3 miliony bahtów na roboty drogowe nie złagodziły skutków powodzi, których dotyczyły.

Nattapong Santaveesuk z miejskiego Wydziału Inżynierii zwiedził dwie boczne uliczki w społeczności Soi Arunothai z przedstawicielem dzielnicy Amnuay Muangthong w dniu 22 kwietnia.

Mieszkańcy Soi Charoensuk i Soi Udomsuk powiedzieli, że ich ulice zostały zniszczone, ułożono nowe rury odwadniające, a droga została odnowiona, aby zakończyć lata chronicznych powodzi.

To nie zadziałało.

Mimo 1.3 miliona bahtów wydanych na Soi Udomsuk i 1.6 miliona wydanych na Soi Charoensuk, obie ulice nadal są zalewane i odwadnianie trwa długo, narzekali sąsiedzi.

Zakończone w tym miesiącu oba projekty są objęte gwarancją na kolejne dwa lata, więc wykonawcy mogą zostać odesłani, aby ponownie zerwali drogi, aby naprawić to, czego nie zrobili za pierwszym razem.

Miasto obecnie instaluje nowe dreny i usuwa stare systemy drenażowe na Second Road, próbując również rozwiązać problem powodzi na Beach Road.

Źródło: Daily Mail pattaya

ŹRÓDŁODaily Mail
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał również w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Jego doświadczenie obejmuje sprzedaż detaliczną, HR i zarządzanie operacjami, a od wielu lat pisze o nowościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail Pattayanewseditor@gmail.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/