Mieszkańcy Centralnej Pattaya skarżą się, że prawie 3 miliony bahtów wydano na odwadnianie, a ich ulice wciąż są zalane

Pattaya-

Mieszkańcy Centralnej Pattaya narzekają, że prawie 3 miliony bahtów na roboty drogowe nie złagodziły skutków powodzi, których dotyczyły.

Nattapong Santaveesuk z miejskiego Wydziału Inżynierii zwiedził dwie boczne uliczki w społeczności Soi Arunothai z przedstawicielem dzielnicy Amnuay Muangthong w dniu 22 kwietnia.

Mieszkańcy Soi Charoensuk i Soi Udomsuk powiedzieli, że ich ulice zostały zniszczone, ułożono nowe rury odwadniające, a droga została odnowiona, aby zakończyć lata chronicznych powodzi.

To nie zadziałało.

Mimo 1.3 miliona bahtów wydanych na Soi Udomsuk i 1.6 miliona wydanych na Soi Charoensuk, obie ulice nadal są zalewane i odwadnianie trwa długo, narzekali sąsiedzi.

Zakończone w tym miesiącu oba projekty są objęte gwarancją na kolejne dwa lata, więc wykonawcy mogą zostać odesłani, aby ponownie zerwali drogi, aby naprawić to, czego nie zrobili za pierwszym razem.

Miasto obecnie instaluje nowe dreny i usuwa stare systemy drenażowe na Second Road, próbując również rozwiązać problem powodzi na Beach Road.

Źródło: Daily Mail pattaya

ŹRÓDŁODaily Mail
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/