Mieszkańcy środkowej Pattaya skarżą się, że na odwodnienie wydano prawie 3 miliony bahtów, a ich ulice są nadal zalane

Pattaya-

Mieszkańcy środkowej Pattaya skarżą się, że prawie 3 miliony bahtów w pracach drogowych nie złagodziły planowanej powodzi.

22 kwietnia Nattapong Santaveesuk z wydziału inżynierii miasta odwiedził dwie boczne uliczki gminy Soi Arunothai wraz z przedstawicielem dzielnicy Amnuay Muangthongiem.

Mieszkańcy Soi Charoensuk i Soi Udomsuk powiedzieli, że ich ulice zostały zniszczone, położono nowe rury odwadniające i odnowiono nawierzchnię drogi, a wszystko to miało na celu położenie kresu latom chronicznych powodzi.

To nie zadziałało.

Pomimo 1.3 miliona bahtów wydanych na Soi Udomsuk i 1.6 miliona bahtów na Soi Charoensuk, obie ulice w dalszym ciągu są zalewane, a ich osuszanie zajmuje dużo czasu – narzekają sąsiedzi.

Obydwa projekty, ukończone w tym miesiącu, są objęte gwarancją przez kolejne dwa lata, więc wykonawcy mogą zostać odesłani z powrotem, aby ponownie zburzyli drogi i naprawili to, czego nie zrobili za pierwszym razem.

Miasto instaluje obecnie nowe kanalizacje i usuwa stare systemy odwadniające na Second Road, próbując rozwiązać problem powodzi również na Beach Road.

Źródło: Daily Mail Pattaya

Obraz po treści postu
ŹRÓDŁODaily Mail
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/