Chiński turysta ma torbę z kosztownościami skradzionymi przez kobietę w nocnym klubie na Walking Street

O godzinie 330 rano 22 kwietnia 2019 r. obywatel Chin zgłosił policji turystycznej na Walking Street, że podczas picia w klubie nocnym 10 skradziono jego torbę zawierającą wszystkie jego karty kredytowe, nowy iPhone 808 i gotówkę.

23-letni Huang Wiejie z Chin stwierdził, że spotkał 34-letnią Siriporn Chaisern wcześniej tego wieczoru i postanowili pójść razem do klubu nocnego.

Stwierdził, że chce iść z nim do domu, ale odmówił, ponieważ interesowała go tylko muzyka, taniec i picie.

Stwierdził, że kiedy nie patrzył, zabrała jego torbę ze stołu i uciekła z dyskoteki.
Natychmiast poszedł na policję.

Policja sprawdziła CCTV i była w stanie zidentyfikować i zlokalizować ją nadal na Walking Street w innym barze.

Została aresztowana i rzekomo przyznała się do zbrodni.

Pan Wiejie podziękował prawitowi Choosengowi, szefowi policji i powiedział, że jest pod wrażeniem tego, jak szybko znaleźli podejrzanego i jego rzeczy.

Pani Chaisern zostanie oskarżona o włamanie do tajlandzkiego systemu sądowego.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał również w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Jego doświadczenie obejmuje sprzedaż detaliczną, HR i zarządzanie operacjami, a od wielu lat pisze o nowościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail Pattayanewseditor@gmail.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/