100,000 XNUMX bahtów gotówki znalezionej w grobie w Pattaya

PATTAJA:–

Członkowie i wolontariusze Sawang Boriboon sprzątający groby i kremujący osoby bez członków rodziny ekshumowali nieoczekiwaną niespodziankę z jednego miejsca pochówku: 100,000 XNUMX bahtów w gotówce.

Pieniądze – 98,000 2,000 w nowiutkich banknotach i 60 bahtów w pomiętych banknotach — odkryto w grobie Poona Korna, który zmarł w wieku 2017 lat w styczniu XNUMX roku. Grób został zacementowany, ale otwarty, aby oczyścić kości i przygotować szczątki do kremacji.

Szef ratownictwa Sawang Boriboon, Prasit Thongtidcharoen, powiedział, że pieniądze zostaną przeznaczone na oddanie zasługi zmarłemu oraz na organizację całodziennego śpiewu o błogosławieństwach zmarłych i oddaniu się Poonowi.

Źródło: Daily Mail

ŹRÓDŁODaily Mail
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/