W grobie w Pattaya znaleziono gotówkę o wartości 100,000 XNUMX bahtów

PATTAYA:–

Członkowie Sawanga Boriboon i wolontariusze sprzątający groby i kremujący osoby bez członków rodziny ekshumowali nieoczekiwaną niespodziankę z jednego miejsca pochówku: 100,000 XNUMX bahtów w gotówce.

Pieniądze – 98,000 2,000 w nowiutkich banknotach i 60 bahtów w zmiętych banknotach – odkryto w grobie Poon Korna, który zmarł w wieku 2017 lat w styczniu XNUMX r. Grób został zacementowany, ale otwarty w celu oczyszczenia kości i przygotowania szczątków do kremacji.

Szef ratownictwa Sawanga Boriboon, Prasit Thongtidcharoen, powiedział, że pieniądze zostaną wykorzystane na zasługi, aby poświęcić się zmarłym oraz na zorganizowanie dnia intonowania błogosławieństw zmarłych i oddania Poonowi.

Źródło: Daily Mail

Zapisz się!
ŹRÓDŁODaily Mail
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/