Tajka twierdzi, że została zgwałcona przez turystę na wzgórzu Pratumnak

Tajka z Pattaya zgłosiła się na policję, twierdząc, że została zgwałcona przez turystę na wzgórzu Pratumnak.

Dwudziestodwuletnia „An” powiedziała, że ​​była z trzema przyjaciółmi na plaży Jomtien naprzeciwko Soi 14 wczoraj wieczorem, 27 kwietnia 2019 r., Kiedy podszedł do nich mężczyzna, który powiedział, że jest filipińskim turystą.

Zgodnie z jej oświadczeniem powiedział, że chce z nią spać i zaoferował jej 2,500 bahtów za całonocne doświadczenie. Miała wątpliwości, ale postanowiła wsiąść na jego motocykl i pojechać do jego hotelu.

Jednak zamiast iść do pokoju, zabrał ją na wzgórze Pratumnak, gdzie próbował wciągnąć ją w obszar przy drodze. Stwierdziła, że ​​stawiała opór, ale nie mogła go odeprzeć, a on ją zgwałcił.

Następnie uciekł na swoim rowerze zgodnie z jej oświadczeniem.

Wróciła do swojego pokoju, gdzie przyjaciel namówił ją, by złożyła skargę na policję, aby złapać mężczyznę.

Lokalni urzędnicy sprawdzają jej roszczenie i monitoring w okolicy. Będziemy mieli więcej na temat tej historii, gdy ją otrzymamy.

Źródło: Ruk Siam News

Obraz po treści postu
ŹRÓDŁOWiadomości Ruk Siam
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/