Zamaskowany bandyta kradnie ponad 2 miliony bahtów ze sklepu ze złotem w Sattahip

Sattahip-

Lokalna policja poluje na zamaskowanego bandytę, który wczoraj zatrzymał personel w sklepie ze złotem w oddziale Big C w Tao Than.

Policja Sattahip przybyła, by znaleźć zszokowaną obsługę sklepu Supatra Yaowarat, gdzie bandyta ukradł złotą biżuterię o wadze 109 bahtów i wartości 2,120,050 XNUMX XNUMX bahtów.

Mężczyzna został złapany przez CCTV. Miał 160-170 cm wzrostu, ubrany był w czarny strój z długimi rękawami, dżinsy oraz kapelusz khaki i maskę na twarz. Miał brązowe buty.

Zmusił Umaporn Buabutr, lat 22, do trzymania białej plastikowej torby, którą przyniósł ze sobą, podczas gdy napełniał ją złotem.

Następnie uciekł za rynek Thong Thip, ścigany przez popychacza wózków Big C Chartchai Kham-euam.

W tym momencie wskoczył do pobliskiej rzeki i odpłynął na duży zalesiony obszar, w którym Chartchai, który był niezdolny do pływania, zatrzymał jego pościg. Lokalna policja podziękowała mu za próbę powstrzymania złodzieja.

Policja wysłała 30 mężczyzn, aby wypłoszyć złodzieja do lasu. Ustawili punkty kontrolne wokół zalesionego obszaru i uważają, że obecnie mają go w zamknięciu.

Znaleźli pudło z bronią M 92 BB, czarne rękawiczki i kapelusz porzucone pod numerem domu 3/21 Moo 8 w pobliżu targu.

Oddział Sattahip powiedział, że mężczyzna z pewnością ukrywa się w lesie i wkrótce znajdzie się w areszcie.

Wydawało się, że wiedzą, kim może być.

Źródło: Wiadomości codzienne

ŹRÓDŁOCodzienne wiadomości, tajska wiza
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/