W tym tygodniu tajlandzkie wojsko uczestniczy we wspólnych ćwiczeniach szkoleniowych z chińskim wojskiem

SATTAHIP: – Królewska Marynarka Wojenna Tajlandii wysłała swój kontyngent na Blue Strike, zakrojone na szeroką skalę wspólne ćwiczenia z Chinami.

Kontradmirał Paisan Meesri, dowódca 1 eskadry fregat, przeprowadził inspekcję żołnierzy 26 kwietnia, zanim zostali wysłani do Zhanjiang w Chinach na gry wojenne w dniach 2-8 maja, które odbywają się na przemian na wodach Tajlandii i Chin.

Wezmą w nich udział HTMS Naresuan i HTMS Bangpakong z 410 żołnierzami piechoty morskiej i marynarzami.

Ćwiczenia Blue Strike są morskim odpowiednikiem ćwiczeń Falcon Strike, które odbywają się między siłami powietrznymi obu krajów.

Obraz po treści postu
ŹRÓDŁODaily Mail
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/