Hindus wchodzi do szklanych drzwi w swojej wynajmowanej willi, zostaje wysłany do miejscowego szpitala

Tajemnica otacza, dlaczego indyjski turysta wszedł do szklanych drzwi w willi Pattaya we wczesnych godzinach porannych, 30 kwietnia 2019 r.

Lokalne media poinformowały, że ratownicy Sawanga Boriboona pojawili się na miejscu zdarzenia w posiadłości w Soi 6 na wzgórzu Pratumnak o 4 rano.

Po przybyciu do willi znaleźli 28-letniego Vishesha Goyala i dużo potłuczonego szkła. Indianin był pokryty ranami i krwią i został załatany, zanim został przewieziony do szpitala. Reporterzy stwierdzili, że wyglądał na zdezorientowanego i mocno pijanego.

Jedyne dowody złożyli przyjaciele ofiary, którzy powiedzieli, że wszyscy pili na basenie. Potem pan Goyal poszedł do swojego pokoju i rozległ się dźwięk tłuczonego szkła. W tym momencie rzucili się, by wezwać lokalny personel medyczny o pomoc, gdy zobaczyli go pokrytego własną krwią.

Pan Goyal dochodzi obecnie do zdrowia po odniesionych obrażeniach w miejscowym szpitalu.

 

 

Zapisz się!
ŹRÓDŁOCodzienna aktualizacja wiadomości
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/