Pijany i pod wpływem metamfetaminy Tajlandczyk dwukrotnie postrzelony przez policjanta po tym, jak zaatakował go nożem na punkcie kontrolnym

Pattaya-

30-letni Tajlandczyk zaatakował lokalnego policjanta małym nożem po próbie przejechania motocyklem przez punkt kontrolny dziś rano na Soi Bongkot 3, niedaleko 3rd Road, 7 maja 2019 r. o godzinie 1030:XNUMX. Policjant dwukrotnie postrzelił mężczyznę w nogę, aby powalić go w samoobronie.

Podejrzany, pan Somchai Bunsri, lat 30, również uzyskał pozytywny wynik testu na obecność metamfetaminy i kilkakrotnie przekroczył prawny limit spożycia alkoholu.

Incydent miał miejsce, gdy funkcjonariusz, nazwany Srisri Srisawad, przetłumaczony z języka tajskiego, obsługiwał punkt kontrolny pojazdów silnikowych na Third Road. Funkcjonariusz stwierdził, że podejrzany zbliżał się do punktu kontrolnego z dużą prędkością i nie wykazywał zamiaru zatrzymania się. Funkcjonariusz podążył za podejrzanym na Soi Bongkot 3, wzywając wsparcie, gdy ścigał podejrzanego.

Na Soi Bongkot 3, w obecności kilku świadków w lokalnych firmach, pan Bunsri zatrzymał swój motocykl i wyzwał funkcjonariusza scyzorykiem według świadków i funkcjonariusza.

Funkcjonariusz oddał strzał ostrzegawczy i kazał podejrzanemu rzucić broń, jednak podejrzany, według świadków, oskarżył pana Srisawada.

W tym momencie funkcjonariusz był zmuszony dwukrotnie strzelić podejrzanemu w nogę, aby go powalić i zabezpieczyć do czasu przybycia dodatkowych funkcjonariuszy policji.

Pan Bunsri otrzymał pomoc medyczną na miejscu przez służby ratownicze i pomimo dwukrotnego postrzelenia nie odniósł poważnych obrażeń. Został przywieziony na komisariat policji na Soi 9 i uzyskał pozytywny wynik testu na obecność narkotyków i nietrzeźwości.

Komendant Miejskiej Policji Prawit Choose powiedział, że monitoring zostanie przeanalizowany, a zgodnie z procedurami departamentu zostanie przebadany również funkcjonariusz, aby upewnić się, że jego zachowanie było adekwatne do sytuacji.

Szef policji stwierdził również, że pan Bunsri był już czterokrotnie aresztowany za przestępstwa związane z narkotykami i usłyszy kilka zarzutów za poranny incydent. Powiedział również, że pan Bunsri przyznał się do incydentu i zaatakowania funkcjonariusza, używania narkotyków i picia podczas jazdy. W tej chwili przebywa w areszcie bez kaucji.

 

 

Obraz po treści postu
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/