Mieszkańcy narzekają na stan terenu w pobliżu Nirun Condo, nagromadzenie śmieci

 

Soi Bongkot 8-

Obok Nirun Condo w centrum Pattaya znajduje się duży zalesiony obszar, który od dłuższego czasu jest źródłem frustracji lokalnych mieszkańców.

Informowaliśmy o tym wcześniej, ponieważ obszar o długości około 4 do 5 rai stał się wysypiskiem śmieci. Ulica jest otoczona i wyłożona śmieciami, a obszary zalesione są pokryte różnymi śmieciami, w tym meblami, workami na śmieci, jedzeniem, starą odzieżą, materiałami budowlanymi i nie tylko.

Mieszkańcy poprosili lokalne media, w tym nas, o sfilmowanie i zrobienie zdjęć okolicy, gdy próbują zwrócić na ten problem uwagę rady miasta i lokalnych urzędników.

Został on już wcześniej uprzątnięty, ale teren pozostaje wysypiskiem śmieci i teraz, jak mówią okoliczni mieszkańcy, wygląda gorzej niż kiedykolwiek.

Według mieszkańców zalesiony obszar przyciąga również dziesiątki bezpańskich psów, szczurów, owadów, a nawet dzików, które przekopują się przez sterty śmieci. Mieszkańcy twierdzą, że spacer po soi jest niebezpieczny ze względu na liczbę zwierząt, które przyciąga ten obszar, które czasami ścigają mieszkańców i turystów.

Oto kilka zdjęć i film, który zrobiliśmy tego popołudnia.

https://www.facebook.com/Thepattayanews/videos/2345123945773104/

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/