Mieszkańcy narzekają na stan terenu w pobliżu Nirun Condo, nagromadzenie śmieci

 

Soi Bongkot 8-

Obok Nirun Condo w Central Pattaya znajduje się duży zalesiony obszar, który od dłuższego czasu jest źródłem frustracji lokalnych mieszkańców.

Informowaliśmy o tym wcześniej, ponieważ obszar, który ma około 4 do 5 rai długości, stał się wysypiskiem śmieci. Ulica jest otoczona i wyłożona śmieciami, a zalesione obszary pokryte są różnymi śmieciami, w tym meblami, workami na śmieci, żywnością, starą odzieżą, materiałami budowlanymi i nie tylko.

Mieszkańcy poprosili lokalne media, w tym my, o filmowanie i robienie zdjęć okolicy, starając się zwrócić na ten temat uwagę Rady Miasta i władz lokalnych.

Wcześniej był sprzątany, ale teren pozostaje wysypiskiem i teraz, jak mówią miejscowi, wygląda gorzej niż kiedykolwiek.

Zalesiony obszar przyciągał również, według mieszkańców, dziesiątki bezpańskich psów, szczurów, owadów, a nawet dzików, które podobno przekopują się przez kopce śmieci. Mieszkańcy twierdzą, że chodzenie po soi jest niebezpieczne ze względu na liczbę zwierząt, które przyciągnął obszar, które czasami gonią mieszkańców i turystów.

Oto kilka zdjęć i wideo, które zrobiliśmy dziś po południu.

https://www.facebook.com/Thepattayanews/videos/2345123945773104/

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/