Niesamowity festiwal owoców morza w Pattaya rozpoczyna się jutro, 10 maja – 12 maja!

 

Festiwal owoców morza Amazing Pattaya rozpoczyna się jutro, w piątek, 10 maja i trwa do niedzieli, 12 maja.

Skupiony na plaży od Central Festival do przeszłości Soi Six, festiwal obejmuje ponad setkę sprzedawców i straganów z lokalnych restauracji, hoteli i firm, które prezentują najświeższe i najsmaczniejsze owoce morza od najlepszych szefów kuchni.

Zawiera również nocne zespoły grające na żywo i pokazy znanych szefów kuchni z całej Tajlandii, w tym program telewizyjny Top Chef na Central Festival.

Jeśli kochasz owoce morza, nie przegap największego wydarzenia roku!

 

 

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/