Niesamowity festiwal owoców morza w Pattaya rozpoczyna się jutro, 10 maja – 12 maja!

 

The Amazing Pattaya seafood festival starts tomorrow, Friday, May 10th and lasts until Sunday, May 12th.

Centered on the beach from Central Festival until past Soi Six, the festival features over a hundred vendors and stalls from local restaurants, hotels, and businesses showing off the freshest and most delicious seafood from the best Chefs.

It also features at night live bands and demonstrations from Celebrity Chefs around Thailand including the Top Chef television show at Central Festival.

If you love Seafood, don’t miss the biggest event of the year!

 

 

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał również w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Jego doświadczenie obejmuje sprzedaż detaliczną, HR i zarządzanie operacjami, a od wielu lat pisze o nowościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail Pattayanewseditor@gmail.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/