Operatorzy łodzi wycieczkowych nadal bezpośrednio wysadzają i zabierają setki turystów na plażę

Lokalni mieszkańcy i sprzedawcy skarżyli się mediom, że touroperatorzy, którzy przywożą turystów, głównie Chińczyków i Hindusów, na wyspy i do atrakcji turystycznych w zatoce Pattaya, lekceważą polecenia rządu wprowadzone prawie rok temu.

Rok temu rząd i lokalni urzędnicy, odpowiadając na skargi mieszkańców, oświadczyli, że wszystkie łodzie motorowe muszą zabierać i wysadzać turystów na molo Bali Hai, które jest przeznaczone do tego celu.

Jednak w tamtym czasie molo nie było w pełni ukończone i nie było w stanie zaspokoić zapotrzebowania i liczby łodzi, a operatorzy łodzi motorowych zaczęli wracać do praktyki bezpośredniego odbierania i wysadzania turystów na plaży.

Mieszkańcy twierdzą, że autobusy wycieczkowe, które zwykle parkują w pobliżu hoteli Hard Rock i A-1, powodują problemy z ruchem drogowym, a duże grupy turystów przechodzą przez blokadę drogową i chodnik, co utrudnia ćwiczenia lub spacer po ścieżce na plaża.

Mają nadzieję, że rząd i lokalni urzędnicy podejmą działania i wyegzekwują ustanowione przez siebie zasady teraz, gdy molo zostało powiększone i że jest wystarczająco dużo miejsca, aby większość łodzi mogła zabierać i wysadzać turystów.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/