Operatorzy łodzi wycieczkowych nadal bezpośrednio wysadzają i odbierają setki turystów na plaży?

Lokalni mieszkańcy i sprzedawcy skarżyli się mediom, że touroperatorzy, którzy przywożą turystów, głównie Chińczyków i Hindusów, na wyspy i do atrakcji turystycznych w zatoce Pattaya, lekceważą nakazy rządu wydane prawie rok temu.

Z roku na dzień urzędnicy rządowi i lokalni, odpowiadając na skargi mieszkańców, stwierdzili, że wszystkie łodzie motorowe muszą zabierać i wysadzać turystów na molo Bali Hai, które jest przeznaczone do tego celu.

Jednak w tym czasie molo nie było w pełni ukończone i nie było w stanie zaspokoić popytu i liczby łodzi, a operatorzy łodzi motorowych zaczęli powracać do praktyki bezpośredniego zabierania i wysadzania turystów na plaży.

Mieszkańcy twierdzą, że autobusy wycieczkowe, które zwykle parkują w pobliżu hoteli Hard Rock i A-1, powodują utrudnienia w ruchu drogowym, a duże grupy turystów przechodzących przez ulicę blokują ruch uliczny i chodnik, utrudniając ćwiczenia lub chodzenie po ścieżce na plaża.

Mają nadzieję, że rząd i lokalni urzędnicy podejmą działania i wyegzekwują zasady, które ustalili teraz, gdy molo zostało powiększone i że jest wystarczająco dużo miejsca, aby większość łodzi zabierała i wysadzała turystów.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/