Mężczyzna spada z szóstego piętra Central Festival Mall na śmierć, sprzeczne doniesienia o przyczynach

Uwaga redaktorów: ten artykuł może przeszkadzać wrażliwym widzom.

W czwartek, 16 maja 2019 r., jak donosiliśmy my i inne media informacyjne, niezidentyfikowany mężczyzna, który wydawał się być po pięćdziesiątce, spadł z szóstego piętra Central Festival Mall około godziny 50:5 w nocy. popołudnie przed setkami przerażonych turystów i kupujących.

Według wstępnych raportów, według policji mężczyzna, który miał tylko jedną rękę i był bez koszuli, popełnił samobójstwo i skoczył z szóstego piętra.

Urzędnicy zareagowali na incydent, w tym ochronę centrum handlowego, umieszczając na mężczyźnie czarną tkaninę, a następnie budując namiot, zwykle używany do promocji i wyprzedaży, aby zapobiec dalszemu filmowaniu lub robieniu zdjęć z incydentu. Mężczyzna został przewieziony do szpitala Pattaya Memorial Hospital, ale został uznany za zmarłego. Nie wiadomo, czy zmarł na miejscu, czy w szpitalu.

Jednak kilku naocznych świadków stwierdziło, że nie było to tym, co widzieli.

W mediach społecznościowych pojawiło się kilka komentarzy od ludzi, którzy twierdzą, że byli obecni, gdy mężczyzna upadł na parter. Komentarze kwestionują zarówno czas reakcji centrum handlowego i ratowników medycznych, jak i przyczynę śmierci.

Oto oświadczenie użytkownika Facebooka „Tadhga Barlowa”, który zgodził się zostać nazwany w tym artykule:

Gdy delektowaliśmy się naszymi lodami DQ bezpośrednio pod schodami ruchomymi, nie słyszeliśmy żadnego „biegania”, ale widziałem, jak spada z schodów ruchomych z piątego na szóste piętro. Byłem zszokowany i sekundę później głośni ludzie krzyczeli, a potem szybkie, ale głośne „klaśnięcie/łomot” w dół, szybko rzuciłem się na drugą stronę, aby uzyskać wyraźniejszy widok, na początku wydawał się martwy, ale ani jednej kropli krwi, jego nogi i stopy były skręcone, ale nienaruszony tułów może wskazywać, że wylądował na nogach, zakładając na podstawie zdjęć, że nie miał prawej ręki (bez kończyn), z tego łatwo zauważyć, że w drodze w górę pochylił się w kierunku gumowej poręczy i poślizgnął się , po dalszych obserwacjach personel zaczął go otaczać, ale szybko weszli sanitariusze, z tego domyślaliśmy się, że jeszcze żyje, ponieważ ani jedna kropla ani kałuża krwi nie przyjechała, aby go zbadać. Ponieważ miał tylko jedną rękę, jak mógł szybko wbiec na 5 piętro i przeskoczyć barierę, wydawało się całkiem niemożliwe, więc zobaczenie, jak spada ze środka schodów ruchomych bez projekcji w kierunku drugiego końca schodów ruchomych, pokazuje, że upadł bezpośrednio w dół bez biegania. Personel nie był zbyt szybki, aby ukryć ciało przed publicznością, ponadto karetka trwała wieczność, byliśmy tam na obserwacji przez pół godziny, zanim przyjechała karetka. Szpital pamięci znajduje się tuż obok centrum, ale od tak dawna nie ma karetki pogotowia”

Inny użytkownik, który nie chciał zostać nazwany, stwierdził, że widział mężczyznę pochylającego się nad balustradą schodów ruchomych w pobliżu szczytu szóstego piętra i wydawało się, że stracił równowagę i upadł, nie popełniając samobójstwa. Powiedziała też, że mężczyzna próbował wylądować na nogach i jej zdaniem starał się zrobić wszystko, aby przeżyć. Czuła również, że centrum handlowe zajęło zbyt dużo czasu, aby zakryć ciało, mówiąc, że zajęło to prawie dziesięć minut i że po tym momencie wydawali się spieszyć, aby wrócić do normalnego biznesu i uniknąć jakiegokolwiek śledztwa.

Central Festival nie wydał oficjalnego oświadczenia w sprawie incydentu, a mężczyzna nie został oficjalnie zidentyfikowany.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/