Dwie plaże Koh Larn oczyszczono ze śmieci po wrzasku w mediach społecznościowych

Dzięki uprzejmości psa stróżującego Pattaya

Departament Zasobów Morskich i Przybrzeżnych (DMCR) uprzątnął śmieci na dwóch plażach na Koh Larn.

14 maja na Facebooku „Pattaya Watchdog” opublikowano zdjęcia z komunikatem: „Niektórzy przedsiębiorcy wyrzucili te śmieci na plażę”. Grupa nie wspomniała o turystach wyrzucających śmieci, jak często twierdzą inni urzędnicy, ale całą winę zrzucają na mieszkańców.

Wczoraj DMCR poinformowało, że przeprowadziło inspekcję plaż Tawaen i Thonglang na Koh Larn u wybrzeży Pattaya w Chon Buri po tym, jak zdjęcia trafiły do ​​Internetu, a wielu lokalnych mieszkańców złożyło skargi.

W odpowiedzi szybko oczyścili plaże i usunęli śmieci, którymi prawdopodobnie były różne przedmioty, w tym krzesła, sprzęt budowlany, worki z piaskiem i dziesiątki worków różnych śmieci budowlanych.

Podziękuj Thaigerowi, stróżowi Pattaya

ŹRÓDŁOtajski
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/