Dwie plaże Koh Larn oczyszczone ze śmieci po oburzeniu w mediach społecznościowych?

Dzięki uprzejmości strażnika Pattaya

Departament Zasobów Morskich i Przybrzeżnych (DMCR) uprzątnął śmieci na dwóch plażach położonych na Koh Larn.

Zdjęcia zostały opublikowane na stronie „Pattaya Watchdog” na Facebooku 14 maja z wiadomością: „Niektórzy przedsiębiorcy wyrzucili te śmieci na plażę”. Grupa nie wspomniała o turystach wyrzucających śmieci, jak często lubią to stwierdzać inni urzędnicy, ale całą winę obarczają miejscowych.

DMCR poinformowało wczoraj, że skontrolowali plażę Tawaen i plażę Thonglang na Koh Larn u wybrzeży Pattaya w Chon Buri po tym, jak zdjęcia stały się wirusowe, a wielu lokalnych mieszkańców narzekało.

Zareagowali, szybko uprzątając plaże i usuwając śmieci, które wydawały się być różnymi przedmiotami, w tym krzesłami, sprzętem budowlanym, workami z piaskiem i dziesiątkami worków różnych śmieci budowlanych.

Kredyt The Thaiger, Watchdog Pattaya

ŹRÓDŁOtajski
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/