Tajlandia formalnie wprowadzi edukację LGBT w tajskim systemie szkolnym, począwszy od pierwszej klasy, w następnym semestrze

Wektorowa tęczowa mapa Tajlandii w kolorach LGBT - lesbijek, gejów, osób biseksualnych i transpłciowych - flaga dumy. W formacie eps.

Tajlandia-

W sobotę serwis Change.org poinformował na swojej stronie internetowej, że kampania mająca na celu wprowadzenie edukacji LGBT do programów nauczania w zakresie zdrowia i aktywności fizycznej, począwszy od klasy 1, okazała się sukcesem i będzie realizowana od pierwszego semestru tegorocznego kalendarza edukacyjnego.

W oświadczeniu Danny’ego Kittinana Daramadhaja, prezesa stowarzyszenia Rainbow Sky Association w Tajlandii, który zainicjował kampanię, stwierdził: „Modyfikacje programów nauczania zdrowia i wychowania fizycznego obejmujące różnorodność seksualną dla klas od 1 do 12 zostały dzisiaj ukończone i są gotowe do wdrożenia w szkołach od tego miesiąca (maja)”.

Kittinan przypomniał, że swoje wysiłki rozpoczęły dwa lata wcześniej, mówiąc, że prawie niemożliwe jest wyobrażenie sobie, że wszyscy w społeczeństwie mogliby mieć takie samo rozumienie seksualności i różnorodności jak obecnie.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/