Tajlandia formalnie wprowadzi edukację LGBT w tajskim systemie szkolnym, począwszy od pierwszej klasy, w następnym semestrze

Wektor tęczowa mapa Tajlandii w kolorach LGBT - lesbijek, gejów, biseksualistów i transseksualistów - flaga dumy. W formacie eps.

Tajlandia-

Change.org poinformował w sobotę na swojej stronie internetowej, że jego kampania wprowadzająca edukację LGBT do programów nauczania o zdrowiu i aktywności fizycznej, zaczynająca się od pierwszej klasy, okazała się skuteczna i będzie realizowana od pierwszego semestru tegorocznego kalendarza edukacyjnego.

W oświadczeniu Danny'ego Kittinana Daramadhaja, prezesa stowarzyszenia Rainbow Sky Association of Thailand, który rozpoczął kampanię, powiedział: „Modyfikacje programów nauczania zdrowia i wychowania fizycznego obejmujące różnorodność seksualną dla klas od 1 do 12 zostały zakończone i są gotowe do wdrożenia w szkołach od tego miesiąca (maj)”.

Pan Kittinan przypomniał, że jego wysiłki rozpoczęły się dwa lata wcześniej, mówiąc, że prawie niemożliwe jest wyobrażenie sobie, że wszyscy w społeczeństwie mogą mieć takie samo zrozumienie seksualności i różnorodności, jak dzisiaj.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/